Notebookcheck Logo

Google I/O 2023: Google wysyła zaproszenia przed możliwymi premierami Android 14 i Pixel 7a

Google I/O powróci w maju tego roku. (Źródło obrazu: Google)
Google I/O powróci w maju tego roku. (Źródło obrazu: Google)
Google oficjalnie ogłosiło, kiedy odbędzie się tegoroczna konferencja I/O. Tradycyjnie Google wykorzystuje I/O do zaprezentowania nowych wersji Android i Wear OS, ale firma podobno chce również pokazać na I/O 2023 nowy sprzęt, taki jak Pixel 7a.
Android Google Pixel Smartphone

Google ogłosiło, że jego coroczna konferencja I/O odbędzie się 10 maja 2023 roku. Jak zawsze, firma będzie gospodarzem wydarzenia w Mountain View w Kalifornii, w Googleplex. Podczas gdy Google drugi rok z rzędu będzie nadal gościć ograniczoną publiczność na miejscu, będzie również transmitować na żywo konferencję I/O 2023.

Podobnie jak w poprzednich latach, Google rozpocznie tegoroczną konferencję I/O od przemówienia przewodniego, podczas którego oczekuje się, że przedstawi ogłoszenia skierowane do konsumentów. Po zakończeniu keynote, Google będzie gospodarzem ponad 100 sesji dla deweloperów oprogramowania, dla których rejestracja została już otwarta dla zainteresowanych deweloperów. Z drugiej strony, Google nie podał żadnych szczegółów na temat zawartości keynote.

Android 14 nieuchronnie pojawi się jednak, z Google seeding the drugi developer preview dzisiaj. Budynki Developer Preview oferują jedynie zmiany techniczne w stosunku do poprzedniej wersji Android, jak to miało miejsce w przypadku Android 14 DP1 i Android 14 DP2. Jednak Google podobno ma także m.in Pixel 7a przygotowanego na I/O 2023, będącego odzwierciedleniem zeszłorocznej konferencji i Pixel 6a. Potencjalnie, Google może dostarczyć więcej szczegółów na temat poprawionego Wear OS też, jak również "Pixel Tablet, Pixel Fold i Pixel 8 series.

(Źródło obrazu: Google)
(Źródło obrazu: Google)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Google I/O 2023: Google wysyła zaproszenia przed możliwymi premierami Android 14 i Pixel 7a
Alex Alderson, 2023-03- 9 (Update: 2023-03- 9)