Notebookcheck Logo

Garmin udostępnia nową aktualizację beta do smartwatchów Fenix 7, Epix 2, Enduro 2, Quatix 7 i Marq Gen 2 z poprawkami błędów i ulepszeniami

Wersja beta 14.66 pojawia się wkrótce po ostatniej stabilnej aktualizacji smartwatcha Garmin. (Źródło obrazu: Garmin)
Wersja beta 14.66 pojawia się wkrótce po ostatniej stabilnej aktualizacji smartwatcha Garmin. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin udostępnia wersję beta 14.66 dla różnych smartwatchy, w tym serii Fenix 7. Aktualizacja, dostępna również dla serii Epix 2, Enduro 2, Quatix 7 i Marq Gen 2, wprowadza różne zmiany w kwalifikujących się smartwatchach, ponieważ Garmin chce rozwijać wersję 14.36.
Smartwatch Wearable Software

Garmin rozpoczął nową falę aktualizacji beta mniej niż dwa tygodnie po tym, jak sfinalizował stabilne aktualizacje dla swoich obecnych smartwatchów. Jak to często bywało, firma najpierw zaserwowała serię Fenix 7, która obecnie składa się z Fenix 7, Fenix 7 Pro, Fenix 7x, Fenix 7x Pro, Fenix 7s i Fenix 7s Pro. Ponadto ta sama wersja beta jest dostępna dla serii Epix 2, Enduro 2, Quatix 7 i Marq Gen 2.

Według firmy Garmin, nowa wersja beta koncentruje się na usuwaniu błędów, które istniały w wersji Beta 14.36. W szczególności wersja beta 14.66 naprawia błąd, który powodował nieprawidłowe zapisywanie Body Battery w niektórych aktywnościach. Ponadto Garmin twierdzi, że rozwiązał konflikt związany z potencjalnym zamknięciem w przeglądzie planu dla głównego wyścigu. Co więcej, wersja beta 14.66 naprawia nieokreślone problemy z tłumaczeniem i ulepsza wbudowany odtwarzacz muzyki.

Należy pamiętać, że Garmin nadal wstrzymuje kompilacje beta z Marq Aviator Gen2 i Tactix 7. Jednak para ta nadal kwalifikuje się do stabilnych aktualizacji, gdy tylko się pojawią. Ponadto wersję beta 14.66 można pobrać tylko ręcznie; Garmin nie wyda jej automatycznie za pośrednictwem żadnego ze swoich kanałów dystrybucji oprogramowania. W związku z tym należy dotknąć "Sprawdź aktualizacje" w Menu/System/Aktualizacja oprogramowania na kwalifikującym się smartwatchu, aby uruchomić pobieranie wersji Beta 14.66.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Garmin udostępnia nową aktualizację beta do smartwatchów Fenix 7, Epix 2, Enduro 2, Quatix 7 i Marq Gen 2 z poprawkami błędów i ulepszeniami
Alex Alderson, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)