Notebookcheck Logo

Garmin po cichu wprowadza nową funkcję śledzenia snu do najnowszych smartwatchy

Wiele smartwatchy Garmin może śledzić Państwa drzemki, począwszy od serii Venu 3. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Wiele smartwatchy Garmin może śledzić Państwa drzemki, począwszy od serii Venu 3. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Firma Garmin rozpoczęła wdrażanie nowej funkcji do wielu swoich smartwatchy obecnej generacji. Nowa funkcja, dystrybuowana za pośrednictwem Garmin Connect, a nie aktualizacji oprogramowania układowego, jest związana ze śledzeniem poziomu energii i regeneracji.
Smartwatch Wearable Software

Garmin wprowadził ostatnio liczne aktualizacje do swojego obecnego stosu produktów smartwatch. Na przykład, firma wyszczególniła swoje Aktualizacja funkcji 2024 marca w zeszłym tygodniu. Wkrótce potem powróciła do dystrybucji nowego oprogramowania układowego w wersji beta dla takich urządzeń jak Venu 3, Vivoactive 5 i Fenix 7między innymi. Krótko mówiąc, ten ostatni otrzymał więcej zmian niż Venu 3 czy Vivoactive 5.

Okazuje się jednak, że Garmin wprowadził nową funkcję, której nie uwzględnił w żadnym oficjalnym changelogu. Według różnych źródeł, firma umożliwiła ręczne dodawanie danych nap w ramach Garmin Connect. Dodatkowo możliwe jest edytowanie drzemek lub usuwanie tych, które zostały nieprawidłowo wykryte.

Proszę pamiętać, że nie wszystkie najnowsze smartwatche Garmin obsługują wykrywanie drzemek. W rzeczywistości firma zaczęła brać pod uwagę regenerujący efekt drzemek dopiero pod koniec ubiegłego roku wraz z wydaniem serii Venu 3. W każdym razie obecnie nie jest jasne, czy Garmin wprowadza tę funkcję stopniowo, czy też od razu. Dla porównania, można sprawdzić, czy firma wprowadziła nową funkcję edycji drzemek, przechodząc do aplikacji na smartfony Garmin Connect, a następnie przechodząc do dedykowanej sekcji drzemek.

(Źródło zdjęcia: Gadgets & Wearables)
(Źródło zdjęcia: Gadgets & Wearables)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Garmin po cichu wprowadza nową funkcję śledzenia snu do najnowszych smartwatchy
Alex Alderson, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)