Notebookcheck Logo

GT 6T: Realme wprowadzi moc Snapdragona 7+ Gen 3 do Indii w postaci nadchodzącego smartfona

GT 6T. (Źródło: Realme)
GT 6T. (Źródło: Realme)
Indie mają wkrótce otrzymać swój pierwszy w historii smartfon Android z nowym procesorem Snapdragon 7+ Gen 3 firmy Qualcomm. Jest to możliwe dzięki uprzejmości Realme, który najwyraźniej ulepszył dużą baterię GT 6T z szybszym ładowaniem niż w przypadku jego chińskiego odpowiednika.
5G Android Smartphone Gaming

Realme obiecuje rozgrywkę wolną od spadków klatek w nadchodzącym GT 6T dzięki nowemu krzemowi urządzenia: Snapdragonowi 7+ Gen 3który w połączeniu z nowymi zdjęciami smartfona hype-shotamizdecydowanie sugeruje, że jest to bliźniak GT Neo6 SE na rynek indyjski.

Z drugiej strony, ten rebranding kształtuje się na mniej podstawowy niż inne już. Realme potwierdziło, że 6T będzie miał modny akumulator 5,500mAh baterię - z 120W ładowania, w przeciwieństwie do 100W w oryginalnym Neo6 SE.

Realme twierdzi, że ta specyfikacja zapewnia możliwość ładowania o 50% (najwyraźniej bateria o wartości 1 dnia) w zaledwie 10 minut. Z drugiej strony, musi jeszcze potwierdzić, czy indyjska wersja urządzenia pozostanie na przełomowym poziomie SE jasny LTPO AMOLED, czy też nie.

Wszystko zostanie ujawnione na stronie 22 maja 2024 roku o godzinie 12:00 IST (08:30 CET), kiedy GT 6T dołączy do swoich Neo 3na Amazon.in.

Realme reklamuje GT 6T jako średniej klasy urządzenie do gier i ładowania. (Źródło: Realme x Amazon.in)
Realme reklamuje GT 6T jako średniej klasy urządzenie do gier i ładowania. (Źródło: Realme x Amazon.in)
 

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > GT 6T: Realme wprowadzi moc Snapdragona 7+ Gen 3 do Indii w postaci nadchodzącego smartfona
Deirdre O'Donnell, 2024-05-15 (Update: 2024-05-15)