Notebookcheck Logo

Edycja specjalna Fire Vapor: Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox już dostępny, wysoce konfigurowalny i z ekskluzywnym tłem

Standardowy kontroler bezprzewodowy Xbox kosztuje około 60 dolarów (źródło: Xbox)
Standardowy kontroler bezprzewodowy Xbox kosztuje około 60 dolarów (źródło: Xbox)
Wraz z Fire Vapor Special Edition, seria Vapor Microsoftu otrzymała wczoraj nowy dodatek, który ma reprezentować płonący ogień. Kontroler może być spersonalizowany w najdrobniejszych szczegółach i odblokowuje ekskluzywne tło dla Xbox Series X/S.
Gaming Console

Seria Vapor firmy Microsoft to kolekcja kontrolerów bezprzewodowych Xbox zaprojektowanych z dynamicznymi wzorami i dostępnych w różnych kolorach. Żadne dwa kontrolery nie są takie same. Wzory zawsze nieznacznie się od siebie różnią. Do tej pory kontroler był dostępny w trzech wariantach: Stromcloud Vapor (niebieski), Dream Vapor (fioletowy/różowy) i Nocturnal Vapor (zielony/czarny). Wczoraj Microsoft dodał czwarty kontroler, Fire Vaporw pomarańczowo-czerwonym, ognistym kolorze.

(Źródło: Xbox)
(Źródło: Xbox)

Pod względem technicznym kontrolery Xbox z kolekcji Vapor nie różnią się od zwykłego kontrolera bezprzewodowego Xbox, ale oferują gumowane uchwyty z diamentowym wzorem i metalowe krzyżyki kontrolne w standardzie. Ponadto, pierwsze połączenie kontrolera Vapor z konsolą Xbox Series X/S (dostępną za 566 USD na Amazon) odblokowuje ekskluzywne tło. W przypadku Fire Vapor jest to dynamiczne tło ognia.

Edycja specjalna Fire Vapor jest dostępna w sklepie Microsoft Store za około 70 USD. W sklepie Xbox Design Lab gracze mogą spersonalizować kontrolery z kolekcji Vapor w najdrobniejszych szczegółach. Jednak za takie funkcje, jak gumowane uchwyty, trzeba ponieść dodatkowe koszty. Kontroler można nawet wygrawerować za dodatkową opłatą w wysokości około 10 USD.

(Źródło: Xbox)
(Źródło: Xbox)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Edycja specjalna Fire Vapor: Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox już dostępny, wysoce konfigurowalny i z ekskluzywnym tłem
Marius Müller, 2024-05- 8 (Update: 2024-05- 8)