Notebookcheck Logo

Dwie gry są dostępne za darmo w Epic Games Store, w tym głośna gra z 2021 roku

Oferty są ważne do 15 lutego do godziny 17:00 (Źródło: Epic)
Oferty są ważne do 15 lutego do godziny 17:00 (Źródło: Epic)
Przez krótki czas gracze mogą ponownie zdobyć darmowe gry w Epic Games Store. Jedna z tych gier doświadczyła nieoczekiwanego szumu w 2021 roku.
Deal Gaming

Z takimi grami jak Final Fantasy 7: Rebirth, Tomb Raider I-III Remastered i Skull and Bones, możemy spodziewać się całej serii tytułów triple-A w lutym. Jeśli do tego czasu chcą Państwo oszczędzić swój portfel, ale nadal chcą zagrać w nowe gry, warto rzucić okiem na Epic Games Store, gdzie obecnie dostępne są dwie ciekawe gry za darmo.

Doki Doki Literature Club Plus

Doki Doki Literature Club Plus który został uruchomiony w 2021 roku, jest rozszerzoną wersją oryginalnej gry z 2017 roku. Jest to powieść wizualna, która początkowo wydaje się być nieszkodliwą symulacją randek, ale szybko zmienia się w mroczną i niepokojącą historię. Gracze wcielają się w rolę licealisty, który dołącza do klubu literackiego i buduje relacje z jego członkami. Dzięki mieszance elementów horroru psychologicznego, trzymającej w napięciu narracji i nagłych zwrotów akcji, gra niezależna doświadczyła nieoczekiwanego szumu. Oceny gry na Steam mówią same za siebie: 96 procent z 21 259 recenzjami.

Ostrzeżenie: Doki Doki Literature Club Plus porusza między innymi tematy depresji, samookaleczeń i samobójstw.

Zaginiony Zamek

Lost Castle to gra typu roguelike beat'em'up osadzona w mrocznym świecie fantasy. Gracze eksplorują losowo generowane lochy, walczą z hordami wrogów i zbierają sprzęt, aby stać się silniejszymi. Gra oferuje różnorodne postacie, bronie i umiejętności, które pozwalają graczom rozwinąć własny styl gry. W serwisie Steam gra uzyskała całkiem pozytywne oceny na poziomie 88 procent.

Ceny mogą ulec zmianie. Oferta była dostępna w momencie publikacji artykułu, ale może być ograniczona czasowo lub ilościowo.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Dwie gry są dostępne za darmo w Epic Games Store, w tym głośna gra z 2021 roku
Marius Müller, 2024-02- 9 (Update: 2024-02- 9)