Notebookcheck Logo

Debiutuje gamingowy mini PC AOOSTAR GOD88 z procesorem AMD Ryzen 7 8845HS i cyberpunkowym designem

Tianbao (AOOSTAR) wprowadza na rynek cyberpunkowy mini PC do gier GOD88 (źródło zdjęcia: AOOSTAR)
Tianbao (AOOSTAR) wprowadza na rynek cyberpunkowy mini PC do gier GOD88 (źródło zdjęcia: AOOSTAR)
Firma Tianbao, znana na całym świecie jako AOOSTAR, wprowadziła na chiński rynek gamingowy mini PC GOD88. Jest to następca modelu GOD78, który zadebiutował w zeszłym roku. Niewiele się jednak zmieniło, a jedyną zauważalną różnicą jest procesor AMD Ryzen 7 8845HS. Pozostałe specyfikacje tego niewielkiego komputera do gier są identyczne, w tym ten sam cyberpunkowy design i łączność USB 4.
Mini PC Gaming AMD Launch

AOOSTAR, znany również jako Tianbao na rynku chińskim, wprowadził ulepszoną wersję GOD78 (znaną również jako GOD7) w Chinach. Nazwany GOD88, nowy mały komputer do gier ulepsza procesor do nowszego AMD Ryzen 7 8845HS z Ryzen 7 7840HS znajdującego się wewnątrz poprzednika.

Mimo że nie przeprowadziliśmy testów porównawczych Ryzen 7 8845HS ale uważamy, że jest to Ryzen 7 7840HS w przebraniu, a wskaźniki wydajności udostępnione przez AOOSTAR w dużej mierze to potwierdziły. Według producenta mini PC, wyniki testów porównawczych Cinebench 23 dla GOD78 i GOD88 są prawie takie same. Wyniki mogą Państwo sprawdzić na załączonym obrazku.

Co więcej, iGPU procesorów Ryzen 7 8845HS i Ryzen 7 7840HS jest takie samo. Jest to Radeon 780Mktóry jest świetnym zintegrowanym rozwiązaniem graficznym, oferującym odpowiednią liczbę klatek na sekundę w naszych testach porównawczych. Tak więc, oba gamingowe minikomputery zapewnią identyczną wydajność. Ale tak, nowszy procesor Procesor Hawk Point ma 16 TOPS NPU.

Inne zalety nowego gamingowego mini PC obejmują port 40G USB 4. Port ten zapewnia możliwość podłączenia do dyskretnego GPU, choć do portu OcuLink sprawiłoby, że komputer działałby lepiej z rozwiązaniami eGPU. Ponadto nowy AOOSTAR GOD88 ma tę samą futurystyczną obudowę inspirowaną Cyberpunkiem, co poprzednik, w której znajduje się solidny system chłodzenia. Więcej informacji znajdą Państwo na załączonych poniżej zdjęciach.

Jeśli chodzi o ceny, Tianbao rozpocznie przyjmowanie zamówień przedpremierowych na mini PC GOD88 od 5 lutego w Chinach w cenie 2688 CNY, czyli około 378 USD. Powinien on również zostać wprowadzony na rynki międzynarodowe zaraz po tym, jak trafi do sprzedaży w Chinach. Jeśli jednak nie mogą Państwo czekać, lepiej kupić GOD7 z Amazon.

Najważniejsze wydarzenia (źródło obrazu: AOOSTAR)
Najważniejsze wydarzenia (źródło obrazu: AOOSTAR)
Konstrukcja mini PC (źródło obrazu: AOOSTAR)
Konstrukcja mini PC (źródło obrazu: AOOSTAR)
Testy porównawcze AOOSTAR GOD88 (góra) vs GOD78 (dół) (źródło obrazu: JD.com)
Testy porównawcze AOOSTAR GOD88 (góra) vs GOD78 (dół) (źródło obrazu: JD.com)
 

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Debiutuje gamingowy mini PC AOOSTAR GOD88 z procesorem AMD Ryzen 7 8845HS i cyberpunkowym designem
Abid Ahsan Shanto, 2024-02- 2 (Update: 2024-02- 2)