Notebookcheck Logo

Dangbei prezentuje projektor laserowy Mars Pro 2 Google TV 4K z obsługą Netflixa

Projektor laserowy Dangbei Mars Pro 2 4K (Źródło: Dangbei)
Projektor laserowy Dangbei Mars Pro 2 4K (Źródło: Dangbei)
Dwa lata po swoim poprzedniku, projektor laserowy Dangbei Mars Pro 2 jest już gotowy do wejścia na rynek. Oferujący obraz w rozdzielczości 4K, dźwięk przestrzenny Dolby i DTS:X, a także integrację z Google TV z obsługą Netflix, gadżet ten oficjalnie zadebiutuje 28 maja. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1899 USD, ale pierwsi użytkownicy mogą go nabyć za mniej niż 1400 USD.
Accessory Gadget Home Theater Smart Home

Firma Dangbei właśnie ogłosiła datę premiery projektora laserowego Mars Pro 2, który był prezentowany na targach CES 2024 wraz z projektorem X5 Ultra i 27-calowym tabletem 4K PadGo do domowej rozrywki. Teraz potwierdzono, że jego cena początkowa wynosi 1899 USD, ale istnieje solidna specjalna zniżka w wysokości 400 USD. Klienci z USA, którzy zapiszą się do newslettera przed datą premiery 28 maja, mogą otrzymać gratis o wartości 139 USD (całkiem przydatny stojak z gimbalem).

Reklamowany jako pierwszy na świecie Google TV laserowy projektor 4K z preinstalowaną, licencjonowaną aplikacją Netflix, Mars Pro 2 może być również wykorzystywany do strumieniowania treści z YouTube, Prime Video, Hulu, Disney+ i innych. Oprócz wrażeń wizualnych 4K UHD z obsługą HDR10+, projektor wyposażono w dwa głośniki 12 W z obsługą Dolby Audio i DTS:X. Lista specyfikacji i funkcji obejmuje również łączność HDMI 2.1 i WiFi 6, a także InstanPro AI Image Setup z algorytmami dToF, CMOS i AI, aby zapewnić ulepszony autofokus, dopasowanie ekranu, unikanie przeszkód, ochronę oczu i nie tylko.

Dangbei Mars Pro 2 będzie dostępny za pośrednictwem Amazon i własnej strony internetowej marki. Jednak ci, którzy się spieszą, mogą kupić Marsa 1080p za 999,99 USD. Wreszcie, klienci z Wielkiej Brytanii, którzy nabędą Mars Pro 2, mogą skorzystać z kodu promocyjnego MARSPRO2, aby uzyskać dodatkową zniżkę w wysokości 50 GBP.

Źródło(a)

Dangbei (via email)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Dangbei prezentuje projektor laserowy Mars Pro 2 Google TV 4K z obsługą Netflixa
Codrut Nistor, 2024-05-15 (Update: 2024-05-15)