Notebookcheck Logo

DJI ogłasza nowe wydarzenie premierowe Ready to Roll dla plotek o dronie Avata 2 FPV

Avata 2 zachowa wiele elementów konstrukcyjnych Avaty, w tym konfigurację pojedynczej kamery. (Źródło obrazu: DJI)
Avata 2 zachowa wiele elementów konstrukcyjnych Avaty, w tym konfigurację pojedynczej kamery. (Źródło obrazu: DJI)
Firma DJI ujawniła, kiedy wypuści na rynek swojego kolejnego drona. Oczekuje się, że oficjalnie nienazwany dron, który pojawi się za nieco ponad tydzień podczas wydarzenia "Ready to Roll", będzie Avata 2, który zadebiutuje jednocześnie z Goggles 3, RC Motion Control 3 i Remote Control 3.
Camera Gadget

DJI potwierdziło datę premiery swojego kolejnego drona po serii przecieków. Nawiasem mówiąc, @OsitaLV pokonał DJI, ujawniając datę premiery Avata 2 na 11 kwietnia, co firma należycie potwierdziła. Co więcej, z konta na Twitterze wyciekł krótki praktyczny klip z Avata 2, który osadziliśmy poniżej.

Jak zawsze, DJI nie wymienia nazwy swojego zbliżającego się drona na swoich kontach w mediach społecznościowych. Zamiast tego firma podkreśliła, że zadebiutuje nowym urządzeniem podczas wydarzenia "Ready to Roll", które rozpocznie się 11 kwietnia o godzinie 13:00 UTC. Niemniej jednak, produkt na zdjęciu pasuje do projektu Avata 2, który pojawiał się wielokrotnie w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Dron ma więc pojedynczą kamerę, cztery zestawy śmigieł zamknięte w dużych osłonach śmigieł. Podczas gdy wszystko to dotyczy oryginalnej Avaty, Avata 2 wydaje się być znacznie cieńsza, ale szersza niż jej poprzedniczka. Co więcej, oczekuje się, że DJI zaprezentuje coś więcej niż tylko Avata 2. Na podstawie ostatnich przeciekówfirma opracowała również Gogle 3, RC Motion Control 3 i Remote Control 3, z których wiele będzie można zamówić wraz z Avata 2 jako część Fly More Combo. Niestety, ceny premiery i pełna specyfikacja urządzenia Avata 2 pozostają na razie nieznane.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > DJI ogłasza nowe wydarzenie premierowe Ready to Roll dla plotek o dronie Avata 2 FPV
Alex Alderson, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)