Notebookcheck Logo

Cybertruck przyłapany na testach terenowych ze Starlink w celu uzyskania danych, ponieważ data premiery została ustalona na październik

Podniesiony Cybertruck z konfiguracją Starlink (zdjęcie: MuddyRuttzz/YT)
Podniesiony Cybertruck z konfiguracją Starlink (zdjęcie: MuddyRuttzz/YT)
Tesla może dostarczyć Cybertruck później niż oczekiwano, podczas gdy przeprowadza więcej testów elektrycznego pickupa. Model Cybertruck Release Candidates został sfilmowany z maksymalnie podniesionym zawieszeniem pneumatycznym w celu przeprowadzenia testów terenowych.
E-Mobility

Inżynierowie Tesli najwyraźniej nadal testują pojazdy Cybertruck Release Candidate w różnych rzeczywistych scenariuszach, ponieważ dwa elektryczne pickupy zostały przyłapane na rundach terenowych w Hollister Hills State Vehicular Recreation Area. Ten park terenowy znajduje się w górach Gabilan, zaledwie godzinę jazdy od San Jose, ale inżynierowie Tesli nadal mieli aktywną konfigurację satelitarnego Internetu Starlink, aby natychmiast przesyłać dane testowe z odludzia do siedziby Tesli.

Odwiedzający park, który zauważył Cybertrucks, z kolei uprawiał rekreację terenową Jeepem Gladiatorem EcoDiesel, gdy pojawili się wokół elektrycznych pickupów. Pracownicy Tesli pozwolili mu obejść Cybertrucks i zademonstrowali zawieszenie pneumatycznektóre najwyraźniej pozwala na dość duży prześwit "dyferencjału", zgodnie z jego komentarzami. Cybertruck miał 20-calowe felgi z dość masywnymi oponami terenowymi.

Niestety, wszystkie te szalone testy Cybertrucków wszędzie - na drodze i poza nią - a także ciągnięcie przyczepy lub jazdy nocą, zajmuje trochę czasu. Na pytanie, kiedy Tesla wypuści Cybertrucka, pracownicy odpowiedzieli, że w październiku. Nie oznacza to, że Elon Musk nie może jeszcze zorganizować wielkiej premiery Premiery Cybertruckawe wrześniu, tak jak powiedział, że Tesla może to zrobić, tylko że większość pierwszych dostaw do klientów lub salonów w całym kraju może nastąpić w późniejszym terminie.

Ludzie Tesli w parku off-roadowym nie mieli pojęcia o ostatecznej cenie detalicznej Cybertrucka cena detalicznajednak. Wpływowi w branży, którzy jako pierwsi otrzymają swoje Cybertrucki, zostali podobno poinformowani, aby spodziewać się cen w "połowie do wysokich lat 70-tych", najprawdopodobniej za trójsilnikowy tri-motor. Oczekuje się również, że Cybertruck zostanie wydany w tańszej konfiguracji z dwoma silnikami, podczas gdy podstawowy model RWD lub ewentualny czterosilnikowy Cybertruck powinny pojawić się w późniejszym terminie.

Złącze ścienne Tesla 48A z 24-calowym kablem można kupić na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Cybertruck przyłapany na testach terenowych ze Starlink w celu uzyskania danych, ponieważ data premiery została ustalona na październik
Daniel Zlatev, 2023-09-17 (Update: 2023-09-17)