Notebookcheck Logo

Cyberpunk 2077 w fazie pre-alpha

Firma CD Projekt lubi dawkować informacje o tworzonych przez siebie grach i tak też się dzieje z Cyberpunk 2077.

Gra Cyberpunk 2077 ściąga uwagę nie tylko mediów i graczy komputerowych, ale także ludzi, którzy na co dzień nie interesują się rynkiem gier. Tym bardziej warto wspomnieć, że wg przedstawiciela spółki CD Projekt gra jest w fazie pre-alpha (alpha poprzedza wydanie beta a to zwykle przechodzi w etap release candidate). Znaczy to, że jesteśmy na bardzo wczesnym etapie, co nie jest dla nikogo wielkim zaskoczeniem.

To, co zostało pokazane szerokiej publice w ramach prezentacji na targach E3, ma być najbardziej dopracowanym elementem programu, jakim jest gra. To, z czym zaznajomiono dziennikarzy za zamkniętymi drzwiami, wymaga jeszcze wiele pracy. Aczkolwiek odzew mediów na całym świecie, o czym może przekonać się każdy zainteresowany, należy do bardzo pozytywnych. Marne to jednak pocieszenie, kiedy premiera gry jest odległa.

Prezes firmy CD Projekt, Adam Kiciński, wyjawił, że przy grze Cyberpunk 2077 pracuje obecnie około 350 pracowników i liczba ta stale rośnie.

Analitycy z branży finansowej twierdzą, że premiera gry może odbyć się w drugiej połowie 2019 roku lub w pierwszym półroczu 2020 roku. Tu jednak trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na rozwój sytuacji. Jak wspomniałem we wstępie, na pewno w nadchodzących miesiącach dowiemy się jeszcze wielu ciekawostek nt. gry Cyberpunk 2077.

Na koniec jeszcze informacja, że koszt produkcji Cyberpunk 2077 ma być wyższy od tego, co łącznie wydano na grę Wiedźmin 3.

Źródło: Bankier

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2018 06 > Cyberpunk 2077 w fazie pre-alpha
Sylwester Cyba, 2018-06-27 (Update: 2018-06-27)