Notebookcheck Logo

Cyberpunk 2077: kolejne doniesienia

Zgodnie z przewidywania firma CD Projekt Red regularnie dawkuje nowe informacje nt. gry Cyberpunk 2077.

O grze Cyberpunk 2077 (w przygotowaniu na PC i konsole) było głośno a jej autorzy robią wiele, by podtrzymać zainteresowanie graczy komputerowych.

Z ostatniej porcji informacji przekazanej do mediów wynika, że w tytułowej grze komputerowej został wykorzystany mechanizm odwzorowujący cykl dobowy (dnie i noce). Jednym słowem można liczyć na to, co było widać w Wiedźminie 3 (bestseller firmy CD Projekt Red) a, znając życie, na nieco więcej - w końcu realia gry to odległa przyszłość i świat z większym udziałem technologii w życiu codziennym (co za tym idzie, więcej źródeł sztucznego światła czy nawet inne podejście do światła dziennego).

Dużą rolę mają odgrywać także zmienne warunki pogodowe. Wraz ze zmiennymi warunkami oświetleniowymi mają zachęcać do zwiedzenia futurystycznego miasta i wciągnąć w świat gry. Poparte ma być to dochodzącymi zewsząd dźwiękami (np. rozmowy innych postaci).

Kolejna informacja pochodząca wprost od zespołu tworzącego grę Cyberpunk 2077 jest taka, że postać, w którą wcieli się gracz, nazywa się V. Aczkolwiek nazwa nie jest ostateczna a nabywca gry i tak będzie mógł ją zmienić.

Źródło: Wccftech

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2018 08 > Cyberpunk 2077: kolejne doniesienia
Sylwester Cyba, 2018-08-13 (Update: 2018-08-13)