Notebookcheck Logo

Corsair M65 Pro RGB

Corsair M65 Pro RGB
Corsair M65 Pro RGB
Na dniach do sprzedaży trafi mysz dla graczy o nazwie Corsair M65 Pro RGB.

Corsair M65 Pro RGB to mysz przewodowa (USB 2.0), która posiada czujnik optyczny 12000 DPI. Czerwony przycisk z celownikiem służy do jej przestawiania (np. w czasie gry) i dostosowywania do własnych upodobań. Kalibrację można też przeprowadzić pod kątem powierzchni, na której myszka będzie używana (oprogramowanie Corsair Utlity Engine).

Na zdjęciu poniżej widać trzy ciężarki. To kolejne z udogodnień, czyli możliwość dopasowania ciężaru myszki do własnych potrzeb i typu gry komputerowej. Spód myszki jest wykonany z aluminium i zaopatrzony w duże powierzchnie antypoślizgowe.

Kółko przewijania jest metalowe z gumowym wykończeniem. Wspomagane jest przez osiem przycisków rozmieszczonych głównie po lewej stronie. Można je do woli konfigurować i używać makr. Przełączniki Omron (te widoczne od góry przy kółku przewijania) przewidziane są na 20 mln kliknięć.

Tak jak mówi sama nazwa, w myszce tej dostępne jest podświetlanie RGB (logo Corsair), które też można dostosować do potrzeby chwili.

Przewidziano dwa warianty kolorystyczne. Biały i czarny. Za oceanem cena na start to 59,99 USD (bez podatków). Tytułowa mysz współpracuje z systemami Windows 7, 8 i 10.

Źródła: CorsairTechPowerUp

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
.170
Sylwester Cyba, 2016-03-29 (Update: 2016-03-29)