Notebookcheck Logo

Corsair K63

Corsair K63
Corsair K63
Firma Corsair poszerzyła ofertę o kolejną mechaniczną klawiaturę o nazwie K63.

Pierwsze, co widać po przejściu na stronę internetową Corsair i kartę produktu klawiatury K63, to hasła: mechaniczna precyzja (to tak, żeby złapać użytkowników klawiatur wyspowych) i kompaktowe rozmiary (łatwa do przenoszenia razem z myszką). W nagłówku pochwalono się także wykorzystaniem przełączników Cherry MX Red (mają pozłacane styki).

K63 to klawiatura przeznaczona dla graczy komputerowych. Podstawowa jej zaleta jest taka, że można wciskać dowolną kombinację klawiszy bez jej zablokowania (funkcja anti-ghosting z N-key rollover).

Podświetlanie diodami LED opiera się o każdy przycisk z osobna (można tworzyć efekty świetlne przy użyciu oprogramowania Corsair Utility Engine). Jak widać na załączonym obrazku, klawiatura ta świeci na czerwono.

Na obudowie umieszczono dodatkowe przyciski sprzętowe. A to te odpowiedzialne za regulację siły głosu, to znowu multimedialne plus te związane z systemem operacyjnym Windows (fajna sprawa to Windows Key Lock, który blokuje działanie np. tego wyciągającego menu kontekstowe, co normalnie przeszkadza w grze).

Klawiatura Corsair K63 jest objęta dwuletnią gwarancją producenta.

W sklepie firmowym Corsair widnieje cena 80 USD. Zamówienia są już realizowane a opłacony towar jest wysyłany do graczy.

Źródło: TechPowerUp

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
Sylwester Cyba, 2017-03-16 (Update: 2017-03-16)