Notebookcheck Logo

Ceny i pełna specyfikacja ZPG A1 Unicorn - przenośnej konsoli do gier w stylu retro na GameCube i PS2

ZPG A1 Unicorn powinien być wystarczająco wydajny, aby emulować gry z GameCube i PS2. (Źródło obrazu: ZPG)
ZPG A1 Unicorn powinien być wystarczająco wydajny, aby emulować gry z GameCube i PS2. (Źródło obrazu: ZPG)
ZPG A1 Unicorn jest już dostępny do zamówienia na całym świecie po swoim debiucie pod koniec ubiegłego roku. Wyposażony w 4-calowy wyświetlacz o proporcjach 1: 1, ZPG A1 Unicorn powinien być tak potężny, jak najnowsze smartfony, takie jak Tecno Spark 20 Pro Plus lub Xiaomi POCO M6 Pro, dzięki ośmiordzeniowemu chipsetowi 6 nm.
Gaming Handheld Launch

Minęło kilka miesięcy odkąd firma Z-Pocket (ZPG) ogłosiła A1 Unicorn. Od tego czasu firma zaprezentowała Game Bubble aczkolwiek bez potwierdzenia, ile urządzenie będzie kosztować. Niemniej jednak, ceny przedsprzedażowe dla A1 Unicorn sugerują, że Game Bubble będzie kosztowną sprawą, gdy tylko się pojawi.

W szczególności, A1 Unicorn wylądował na AliExpress za 216,71 USD w trzech opcjach kolorystycznych. Choć po drogiej stronie jak na handheld do gier, A1 Unicorn wydaje się dzielić większość swojego sprzętu z najnowszymi smartfonami, takimi jak Tecno Spark 20 Pro Plus i Xiaomi POCO M6 Pro. Zgodnie z listą produktów AliExpress, A1 Unicorn jest wyposażony w MediaTek Helio G99 a także 6 GB pamięci RAM i baterię o pojemności 4,500 mAh, która obsługuje przewodowe ładowanie 18 W.

Tym samym, gamingowy handheld posiada dwa rdzenie CPU ARM Cortex-A76 taktowane zegarem 2,2 GHz, sześć rdzeni CPU Cortex-A55 taktowanych zegarem 2 GHz oraz Mali-G57 MC2 GPU. Dodatkowo, ZPG dołączył sześcioosiowy żyroskop, mały wentylator dla maksymalizacji wydajności i 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 720 pikseli i proporcjach 1:1. Proszę pamiętać, że chociaż A1 Unicorn można zamówić już teraz, dostawy rozpoczną się najwcześniej w połowie maja 2024 roku.

(Źródło obrazu: ZPG)
(Źródło obrazu: ZPG)
(Źródło obrazu: ZPG)
(Źródło obrazu: ZPG)
(Źródło obrazu: ZPG)
(Źródło obrazu: ZPG)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Ceny i pełna specyfikacja ZPG A1 Unicorn - przenośnej konsoli do gier w stylu retro na GameCube i PS2
Alex Alderson, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)