Notebookcheck Logo

BOOX Note Air3 wprowadza na rynek stylowy, monochromatyczny e-czytnik

Note Air3 (źródło: BOOX)
Note Air3 (źródło: BOOX)
Najnowszy dodatek do BOOX Note Air3 jest reklamowany jako zapewniający możliwość robienia notatek lub czytania bez rozpraszania uwagi dzięki czarno-białemu wyświetlaczowi. Niemniej jednak, nowy wyświetlacz Carta 1200 jest zapakowany w ten sam rodzaj lekkiej, cienkiej i "eleganckiej" obudowy, co jego poprzednicy, pomagając w ten sposób użytkownikowi zabrać wszechstronny "papierowy ekran" w dowolne miejsce.
Accessory Business E-Ink Launch Touchscreen

BOOXnowa wersja Note Air3 jest bardziej klasycznym e-czytnikiem niż jego wariant Wariant Cponieważ upuszcza reprodukcję kolorów wsparcie dla czarno-białego (B&W) ekran e-ink ekran. W związku z tym OEM sugeruje, że może to być preferowane dla użytkowników, którzy chcieliby bardziej "tradycyjnego" czytania lub pisania.

W związku z tym 10,3-calowy wyświetlacz Carta 1200 ma gęstość pikseli 227 PPI i "zbliżony dopapier". Niemniej jednak nadal posiada "przełomową" funkcję Smart Scribe firmy BOOX, która ma na celu usprawnienie czynności związanych z robieniem notatek (lub adnotacji) poprzez "udoskonalanie" narysowanych kształtów lub linii, konwertowanie pisma odręcznego na tekst lub pomaganie użytkownikom w usuwaniu błędów.

W związku z tym, zwykły system operacyjny Note Air3 oparty jest na Android 12chociaż nadal obsługuje 17 różnych formatów e-czytników i obsługuje takie funkcje, jak funkcje podzielonego ekranu, nie wspominając o aplikacjach i niestandardowych narzędziach BOOX, takich jak Onyx Chmura.

Wyświetlacz e-ink ma być również wyjątkowo przenośny i wygodny w trzymaniu dzięki szerokiemu uchwytowi zintegrowanemu zaluminiową obudową"premium " o wysokości zaledwie 5,8 mm. Note Air3 jest dostępny tylko w BOOX w cenie $399.99 z bezpłatnym etui magnetycznym i zapasowymi końcówkami do rysika, podczas gdy Air3 C można również zamówić na Amazon w cenie początkowej 499,99 USD.

Note Air3 (źródło: BOOX)
Note Air3 (źródło: BOOX)

Źródło(a)

Informacja prasowa BOOX

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > BOOX Note Air3 wprowadza na rynek stylowy, monochromatyczny e-czytnik
Deirdre O'Donnell, 2023-12-13 (Update: 2023-12-13)