Notebookcheck Logo

Asus zapowiada przenośną stację zasilającą dla graczy ROG MJOLNIR i podkreśla, że nie jest to prima aprilisowy żart

Asus pokazuje przenośną stację zasilającą dla graczy, która może nie być prima aprilisowym żartem (źródło obrazu: Asus [edytowane])
Asus pokazuje przenośną stację zasilającą dla graczy, która może nie być prima aprilisowym żartem (źródło obrazu: Asus [edytowane])
Asus zaprezentował przenośną stację zasilania dla graczy o nazwie ROG MJOLNIR. Inspirowane mitologią nordycką urządzenie ma konstrukcję podobną do młota Thora. Posiada nawet uchwyt, który może służyć jako źródło światła. Firma nie zdradziła zbyt wielu szczegółów, ale Asus zapewnił, że nie jest to prima aprilisowy żart.
Gaming Accessory Gadget

W zeszłym roku Asus ogłosił ROG Ally (obecnie 399,99 USD w Best Buy) już pierwszego dnia kwietnia. Oczywiście wszyscy uważali to za żart, ale firma później potwierdziła istnienie urządzenia, a następnie wprowadziła je na rynek. W tym roku Asus wydaje się podążać podobną ścieżką, ogłaszając ROG MJOLNIR dla graczy.

Asus nie ujawnił zbyt wiele na jego temat poza stwierdzeniem, że nie jest to żart prima aprilisowy. Jednak ze zdjęcia teaserowego jasno wynika, że ROG MJOLNIR, jeśli rzeczywiście nie jest żartem, jest przenośną stacją zasilającą do gier. Zdjęcie ujawniło, że ma cztery gniazda zasilania, dwa porty USB typu C i dwa porty USB typu A.

Jak sugeruje nazwa, Asus ROG MJOLNIR jest inspirowany mitologią nordycką. Mówiąc dokładniej, jego konstrukcja przypomina legendarny młot Thora. Chociaż to nazewnictwo i konstrukcja mogą wywoływać prima aprilisowy żart, firma ma już w swojej ofercie linię zasilaczy Linię zasilaczy Thor.

Chociaż Asus nie zagłębił się w szczegóły projektu, wydaje się, że uchwyt ROG MJOLNIR może pełnić funkcję latarki. Ponieważ rzekoma stacja zasilająca jest przeznaczona do gier na świeżym powietrzu, włączenie źródła światła ma sens. Zdjęcie teaserowe pokazuje również wyświetlacz z przodu i typowe dla ROG perspektywy.

Poza tym firma zapowiedziała, że w pełni zaprezentuje zasilacz ROG MJOLNIR na Computex 2024. Wydarzenie to odbędzie się na Tajwanie w dniach od 4 do 7 czerwca.

Źródło(a)

Asus na X (tweet osadzony powyżej) via: VideoCardz

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Asus zapowiada przenośną stację zasilającą dla graczy ROG MJOLNIR i podkreśla, że nie jest to prima aprilisowy żart
Abid Ahsan Shanto, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)