Notebookcheck Logo

Apple przyspiesza produkcję Vision Pro, dąży do premiery w lutym

Apple Data premiery Vision Pro może nie być tak odległa (Źródło obrazu: Apple)
Apple Data premiery Vision Pro może nie być tak odległa (Źródło obrazu: Apple)
Według niektórych doniesień, Apple przyspieszył produkcję Vision Pro w Chinach. Jeśli produkcja utrzyma tempo i nie napotka problemów produkcyjnych, zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej zostanie prawdopodobnie wprowadzony na rynek w lutym 2024 roku.
Apple Wearable

Vision Pro, czyli nadchodzący zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej Apple, może zostać wprowadzony na rynek już w lutym przyszłego roku. W czerwcu, kiedy Apple zaprezentował Vision Pro, wspomniał, że nowy gadżet zostanie wydany na początku 2024 roku.

Zgodnie z niedawnym raportem Bloomberg, produkcja Vision Pro "działa na pełnych obrotach", dzięki czemu Apple może osiągnąć cel wprowadzenia gadżetu na rynek na początku przyszłego roku. W raporcie Marka Gurmana stwierdzono ponadto, że firma dąży do tego, aby urządzenia były gotowe do końca stycznia, a zestaw słuchawkowy zadebiutuje w sprzedaży detalicznej w przyszłym miesiącu. Wskazuje jednak również, że premiera może zostać przesunięta, jeśli pojawią się "czkawki produkcyjne w ostatniej chwili" lub inne problemy.

Wraz z nowym sprzętem za 3499 USD, Apple wprowadzi również visionOS, który jest nowym oprogramowaniem opracowanym przez firmę. Oprogramowanie będzie otrzymywać aktualizacje wraz z iOS i macOS i prawdopodobnie otrzyma jedną wkrótce po premierze. Deweloperzy są już zachęcani do projektowania aplikacji dla nowego gadżetu.

Obecnie raport informuje, że Apple przygotowuje się do demonstracji w kilku sklepach detalicznych. Pracownicy zostaną przeszkoleni w zakresie prowadzenia potencjalnych nabywców i upewnienia się, że zestaw słuchawkowy pasuje. Pracownicy ci będą również musieli upewnić się, że opaska na głowę, Light Seal i soczewki na receptę są odpowiednio dopasowane. Po wprowadzeniu Vision Pro będzie on miał ograniczoną dostępność w USA, przynajmniej na początku.

Proszę kupić iPhone 15 Pro na Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Apple przyspiesza produkcję Vision Pro, dąży do premiery w lutym
Nitisha Upadhye, 2023-12-21 (Update: 2023-12-21)