Notebookcheck Logo

iPhone SE 4: Nowy wyciek ujawnia szczegóły Apple"następny kompaktowy telefon, w tym brak Face ID

IPhone SE (2022). (Źródło: IMTest)
IPhone SE (2022). (Źródło: IMTest)
Apple wydaje się mieć już czwarty-gen iPhone SE w pracach. Nowy przeciek z ogólnie solidnego źródła ujawnił teraz kilka ważnych szczegółów kompaktowego telefonu, z Face ID oczekuje się, że nie będzie - a także skok cenowy z iPhone SE (2022) wydaje się być na kartach, jak również.
Apple iPhone Leaks / Rumors Smartphone

Apple do tej pory wydała trzy generacje kompaktowego, budżetowego modelu iPhone SE, z najnowszym nadchodzącym wcześniej w tym roku. Firma ma już swoje celowniki na next-gen iPhone SE, a nowy wyciek teraz ujawnia kilka ważnych szczegółów na temat telefonu.

Po pierwsze, następna generacja iPhone SE-lub iPhone SE 4, jak to będzie określane odtąd - zadebiutuje jako Apple"tylko kompaktowy telefon po firma eschewed uwolnienia iPhone 14 Mini Zgodnie z wcześniejszymi raportami, iPhone SE 4 przyjmie konstrukcję iPhone XR. To źródło potwierdza to, twierdząc, że telefon będzie sport notch jak Apple's nowoczesnych telefonów. Z jakiegoś powodu jednak, telefon budżetowy nie będzie wyposażony w Face ID.

Zamiast Apple's bezpieczne 3D funkcja odblokowania twarzy, źródło, chiński leaker Assen, twierdzi, że iPhone SE4 będzie wyposażony w boczny czytnik linii papilarnych. Najwyraźniej, kompaktowy telefon będzie sport LCD, a nie ekran OLED. Cena w Chinach ma być między 4,000 CNY (560 USD) i 5,000 CNY (700 USD). Dla porównania, iPhone SE (2022) zaczyna się od 3,499 CNY (490 USD).

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > iPhone SE 4: Nowy wyciek ujawnia szczegóły Apple"następny kompaktowy telefon, w tym brak Face ID
Ricci Rox, 2022-10- 4 (Update: 2022-10- 4)