Zegarki Casio G-Shock z wzorami origami są już dostępne w USA

Zegarki Casio G-Shock inspirowane origami, DW5600RGM-1 i DW6900RGM-5są już dostępne w Stanach Zjednoczonych. Produkty te pojawiły się pod koniec 2025 roku i są już dostępne na innych rynkach, w tym w Japonii.
Teraz w sklepie internetowym Casio w USA można kupić zegarki G-Shock DW5600RGM-1 i DW6900RGM-5 za 165,00 USD za sztukę. Firma potwierdziła w mediach społecznościowych, że produkty te można również nabyć w jej fizycznym sklepie w SoHo w Nowym Jorku. Oba zegarki mają wzór kropkowanej i przerywanej linii, reprezentujący górskie i dolinowe fałdy używane w sztuce origami.
Model DW5600RGM-1 to czarny zegarek z matową obudową z żywicy i paskiem z białymi liniami. Cyfrowy zegarek ma prostokątny wyświetlacz z jasnym tłem, pokazujący godzinę i datę. Funkcje wstrząsoodpornego zegarka obejmują alarm, timer, stoper i wodoodporność 200 m.
Model DW6900RGM-5 to hybrydowy zegarek z białą obudową z żywicy ozdobioną czarnym wzorem. Wąski wyświetlacz cyfrowy pokazuje czas i datę, znajdując się poniżej potrójnego wykresu powiązanego z funkcjami takimi jak stoper. Inne narzędzia obejmują wielofunkcyjny alarm, minutnik i tę samą klasę wodoodporności 200 m.
Zegarki Casio z serii G-Shock origami zostały już wydane w krajach europejskich takich jak Wielka Brytania i Niemczech.







