Notebookcheck Logo

Zbliżenie łóżka Tesli Cybertruck ujawnia zagadkową konstrukcję i obfite oświetlenie LED

Najnowsze zdjęcie Tesli Cybertruck ujawnia pewne szczegóły dotyczące każdego, kto chce używać łóżka do przewożenia dużych ładunków. (Źródło zdjęcia: @DimaZeniuk na X/Tesla - edytowane)
Najnowsze zdjęcie Tesli Cybertruck ujawnia pewne szczegóły dotyczące każdego, kto chce używać łóżka do przewożenia dużych ładunków. (Źródło zdjęcia: @DimaZeniuk na X/Tesla - edytowane)
Obrazy wnętrza łóżka Tesli Cyebrtruck pojawiły się w Internecie, ujawniając pewne mylące proporcje, z kanciastymi bokami zamiast płaskich krawędzi zapowiadanych w pierwszym debiucie pickupa.
E-Mobility Leaks / Rumors Fail

Fora internetowe i media społecznościowe były płodne jeśli chodzi o wyciekły zdjęcia i filmy przedstawiające nadchodzący Tesla Cybertruckale szczegółowe, zbliżone zdjęcia wnętrza łóżka były raczej rzadkie. Zdjęcie zostało opublikowane na platformie mediów społecznościowych X (fka Twitter) przez użytkownika @DimaZeniuk które ujawnia pewne zagadkowe szczegóły dotyczące łóżka Cybertrucka i rodzi pytania dotyczące twierdzeń o rozmiarze wcześniej udostępnionych przez Teslę.

Kiedy Tesla początkowo zadebiutowała Cybertruck, pokazano go z pozbawionymi cech pionowymi ścianami otaczającymi łóżko, ale ten nowy obraz przedstawiający coś, co wydaje się być mułem testowym kandydata do wydania, ujawnia ukośne ściany. Logicznie rzecz biorąc, Tesla miałaby trudności z uzyskaniem prostych ścian bocznych obiecanych w koncepcji, ponieważ nadkola muszą zajmować pewną przestrzeń wewnętrzną, tak samo jak w każdym innym pickupie na rynku. To, co sprawia, że skośne boki są osobliwe, to fakt, że są one konsekwencją zastosowania stali nierdzewnej.

Decyzja o zastosowaniu stali nierdzewnej w całym nadwoziu pojazdu, w tym w łóżku pickupa - obszarze, w którym zwykle preferowane jest aluminium lub zwykła stal - prawdopodobnie doprowadziła do tego dziwnego dziwactwa projektowego. Zamiast być w stanie wytłoczyć kształt łóżka, sztywność stali nierdzewnej prawdopodobnie oznacza, że Tesla musi użyć płaskich paneli do stworzenia ścian i dna łóżka.

Chociaż jest to potencjalnie nieistotne, biorąc pod uwagę, że wielu właścicieli pickupów używa swoich pojazdów bardziej jako rodzinnych objazdów niż do przewożenia narzędzi i materiałów budowlanych, rodzi to pytania o to, jak funkcjonalna będzie skrzynia Cybertrucka. Nie jest jasne, jak szerokie jest łóżko Cybertrucka i ile miejsca zajmują pochyłe boki, ale dyrektor generalny Telsy, Elon Musk, wcześniej stwierdził, że będzie miał łóżko o długości sześciu stóp, co teoretycznie uczyniłoby go bardziej użytecznym niż Ford F-150 Lightning. Ta pochylona ściana nieco kwestionuje tę przewagę użytkową.

Z drugiej strony, obie strony łóżka zostały wyłożone paskiem świetlnym LED, co powinno okazać się szczególnie przydatne dla każdego, kto chce coś załadować lub rozładować w nocy i potrzebuje do tego wolnych rąk.

Kup samochód wyścigowy Hot Wheels RC w skali 1:64 Tesla Cybertruck sterowany radiowo na Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Zbliżenie łóżka Tesli Cybertruck ujawnia zagadkową konstrukcję i obfite oświetlenie LED
Julian van der Merwe, 2023-09-26 (Update: 2023-09-26)