Notebookcheck Logo

Zamówienia w przedsprzedaży flagowego smartfona Tecno z systemem Android z wysuwanymi obiektywami trafiają na Amazon.in

Phantom X2 Pro. (Źródło: Tecno)
Phantom X2 Pro. (Źródło: Tecno)
Tecno twierdzi, że Phantom X2 Pro jest pierwszym na świecie smartfonem Android z prawdziwym mechanicznym zoomem dla głównego aparatu tylnego. Teraz to inauguracyjne urządzenie z "wysuwanym obiektywem portretowym" trafia na Amazon - choć tylko w Indiach. Jego pierwsze komercyjne wydanie ma się rozpocząć w połowie stycznia 2023 roku z wysokiej klasy specyfikacją, aby przejść do jego najnowocześniejszej funkcji.
5G Android Smartphone Launch Storage Touchscreen

Tecno może wydawać się niejasny wśród Android smartfonów OEM dla niektórych; jednakże, firma ta ostatnio awansowała na wyższe szczeble globalnego uznania dzięki produktom takim jak Phantom X2 Pro 5G. Szczerze mówiąc nie było jasne, czy to inauguracyjne urządzenie z chowanym obiektywem było koncepcja jakiegoś rodzaju czy nie w momencie jego premiery - teraz jednak oficjalnie trafi do zamówień przedpremierowych już wkrótce.

Jest to szczególnie dobra wiadomość dla fanów mobilnej fotografii portretowej w Indiach, gdyż Tecno będzie sprzedawać najnowocześniejszego Phantoma X2 Pro za pośrednictwem Amazon w tym kraju. Potem znowu, ich entuzjazm dla potencjalnie długo oczekiwany nowej technologii może być złagodzony przez cenę smartfona.

Słuchawki z ultra-wysokiej klasy aparatami gimmicks takie jak ten są często połączone ze specyfikacją, która może być underhelming inaczej. Jednak w przypadku X2 Pro jest to znacznie mniej prawdopodobne - urządzenie wyposażone jest w wysokiej klasy (choć ostatniej generacji) Dimensity 9000 SoC, na początek.

Tecno i Amazon ogłosił również, że Phantom X2 Pro będzie dostępny w 12GB LPDDR5 RAM/256GB pamięci wewnętrznej konfiguracji. Potem znowu, partnerzy zdecydowali się pozostawić jego ostateczną cenę do wyobraźni, dopóki jego zamówienia wstępne nie rozpoczną się 17 stycznia, 2023.

Miejmy nadzieję, że jego premium specs i funkcje nie spowoduje zbyt wiele sticker-shock podczas X2 Pro inauguracyjnej sprzedaży detalicznej w tym dniu.

Kup Tecno Camon 19 Pro Mondrian Edition na Amazon.in

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Zamówienia w przedsprzedaży flagowego smartfona Tecno z systemem Android z wysuwanymi obiektywami trafiają na Amazon.in
Deirdre O'Donnell, 2023-01-15 (Update: 2023-01-17)