Notebookcheck Logo

Xiaomi 13 Ultra: Nowy kwiecień 'Open Day' teased as leakers discuss new features for future flagship smartphone

Xiaomi zaprasza fanów na "Dzień otwarty" w Chinach 9 kwietnia. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi zaprasza fanów na "Dzień otwarty" w Chinach 9 kwietnia. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Według doniesień, Xiaomi zacznie teasingować Xiaomi 13 Ultra w przyszłym tygodniu. W międzyczasie Xiaomi zapowiedziało Dzień Otwarty w przyszłym miesiącu, podczas gdy inny przeciek wskazuje na to, że teleobiektyw Xiaomi 13 Ultra jest na równi z nowym Oppo Find X6 Pro.
Android Smartphone

Xiaomi podzieliło się tajemniczym teaserem na Weibo. Jak pokazuje poniższy obrazek, Xiaomi twierdzi, że będzie gospodarzem "Dnia Otwartego" w dniu 9 kwietnia. Zainteresowani mogą się zarejestrować 6 kwietnia, choć Xiaomi przyjmie na miejscu tylko 500 fanów. Niestety, Xiaomi nie podało jeszcze żadnych innych szczegółów dotyczących Dnia Otwartego.

Nawiasem mówiąc, 6 kwietnia oznacza również 13. rocznicę powstania Xiaomi. W związku z tym nie jest jasne, czy Xiaomi wykorzysta również 9 kwietnia do ogłoszenia nowego sprzętu, takiego jak Xiaomi 13 Ultra. Według Digital Chat Station, Xiaomi rozpocznie teasing Xiaomi 13 Ultra w przyszłym tygodniu, choć tylko na swoim rodzimym rynku. Na stronie .Xiaomi 13 Promoże jednak służyć jako premierowy globalny smartfon firmy, zakładając, że Xiaomi podąży za tą samą strategią, co seria Xiaomi 12.

Lei Jun sugerował inaczej w sierpniuale on tylko zauważył, że Xiaomi będzie sprzedawać "następną iterację Ultra" globalnie. Arguably, theXiaomi 13 Propasuje do tego opisu, z niewielką ilością cech dzielących go od Xiaomi 12S Ultra. W każdym razie oczekuje się, że Xiaomi 13 Ultra zostanie uruchomiony z teleobiektywem "Dark Light", który powinien rywalizować z Find X6 Pro i jego aparat telefoto Sony IMX890. Ulepszony teleobiektyw ma podobno oferować również 5-krotny zoom optyczny, w porównaniu do 3,2x dla Xiaomi 13 Pro.

(Źródło obrazu: Xiaomi)
(Źródło obrazu: Xiaomi)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 04 > Xiaomi 13 Ultra: Nowy kwiecień 'Open Day' teased as leakers discuss new features for future flagship smartphone
Alex Alderson, 2023-04- 1 (Update: 2023-04- 1)