Notebookcheck Logo

Xiaomi 13 Lite: Wyciekły europejskie ceny, konfiguracje i okno premiery

Xiaomi 13 Lite może zadebiutować podczas MWC 2023 (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi 13 Lite może zadebiutować podczas MWC 2023 (Źródło obrazu: Xiaomi)
Do sieci wyciekły europejskie ceny Xiaomi 13 Lite. Ten sam leaker podzielił się również konfiguracjami startowymi i od kiedy nadchodzący smartfon klasy średniej powinien być dostępny. Oczekuje się, że Xiaomi 13 Lite będzie re-badged CIVI 2, który Xiaomi wprowadził kilka miesięcy temu na swój rodzimy rynek.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Leaker @billbil_kun twierdzi, że uzyskał europejskie ceny, dostępność i konfiguracje dla Xiaomi 13 Lite, najtańszego globalnego członka serii Xiaomi 13. Podczas gdy Xiaomi nie potwierdziło planów wydania Xiaomi 13 Lite, tj Google Play Console potwierdziła w zeszłym miesiącu, że urządzenie będzie rebrandowanym CIVI 2. Marka CIVI nie ma rozpoznawalności nazwy poza Chinami, co może wyjaśniać międzynarodowe przybycie CIVI 2 pod innym monikiem.

Niezależnie od tego, @billbil_kundonosi, że Xiaomi 13 Lite zostanie wprowadzony na rynek obok m.in Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro. W obecnej formie, Xiaomi ma przynieść Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro globalnym odbiorcom jeszcze w tym miesiącu podczas MWC 2023 w Barcelonie. Wysyłka zamówień przedpremierowych rozpocznie się jednak dopiero 8 marca. Ten sam leaker nie ujawnił, czy krótki okres przedsprzedaży będzie dotyczył również Xiaomi 13 Lite. Potencjalnie Xiaomi wprowadzi słuchawkę na rynek szybciej, bez żadnych bonusów za zamówienia przedpremierowe, o których można mówić.

Leaker zapewnia, że Xiaomi będzie sprzedawać Xiaomi 13 Lite za 549 euro z 256 GB pamięci masowej. Zazwyczaj smartfony Xiaomi ze średniej półki zaczynają się od wariantów 128 GB, więc nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby tak było w przypadku Xiaomi 13 Lite. Innymi słowy, 549 euro może być najdroższą wersją Xiaomi 13 Lite, a nie najtańszą. @billbil_kunsugeruje, że słuchawka będzie dostępna również w dwóch kolorach, odzwierciedlając Xiaomi 13 Pro. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Artykuł o premierze CIVI 2 o tym, czego można się spodziewać po Xiaomi 13 Lite, m.in Snapdragon 7 Gen 1 chipset i wyświetlacz AMOLED 120 Hz.

(Źródło obrazu: @billbil_kun)
(Źródło obrazu: @billbil_kun)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Xiaomi 13 Lite: Wyciekły europejskie ceny, konfiguracje i okno premiery
Alex Alderson, 2023-02- 8 (Update: 2023-02- 8)