Notebookcheck Logo

XPPen Magic Drawing Pad: Stosunkowo tani tablet graficzny z adresem Android i 16 384 poziomami nacisku

XPPen Magic Drawing Pad: Tablet z możliwością rysowania i Android
XPPen Magic Drawing Pad: Tablet z możliwością rysowania i Android
Magic Drawing Pad to tablet Android, który jest szczególnie odpowiedni do użytku jako tablet do rysowania, dzięki czemu może rozróżniać szczególnie dużą liczbę poziomów nacisku. Może być również używany całkowicie niezależnie od komputera.
Accessory Tablet

XPPen jest w dużej mierze specjalistą: firma oferuje różne produkty do tworzenia rysunków i ilustracji. Magic Drawing Pad został zaprojektowany tak, aby ułatwić artystom tworzenie wysokiej jakości rysunków w naturze lub w podróży.

W pewnym sensie sercem systemu jest digitizer, który podobno jest w stanie rozróżnić 16 384 poziomy nacisku. Dokładność lub maksymalne odchylenie na środku wyświetlacza szacuje się na 0,5 milimetra i do 1,5 milimetra w rogach. X3 Pro Pencil obsługuje technologię EMR, obiecując wyjątkowo naturalne wrażenia podczas pisania i rysowania. Ani ładowanie pióra, ani parowanie nie jest konieczne. Końcówka pióra mierzy zaledwie 1,65 milimetra i ma umożliwiać szczególnie precyzyjne pociągnięcia. Funkcje można przypisać do przycisku na piórze.

Wyświetlacz ma przekątną 12,2 cala i rozdzielczość 2160 x 1440. Jasność szacowana jest na maksymalnie 360 cd/m², przestrzeń kolorów sRGB może być reprodukowana więcej niż całkowicie na poziomie 109%, przestrzeń kolorów Adobe RGB na poziomie 82%, a przestrzeń kolorów NTSC na poziomie 77%. Częstotliwość odświeżania wynosi tylko 60 Hz.

Zainstalowano MT8771 z dwoma rdzeniami Cortex A76 i sześcioma rdzeniami Cortex A55, pamięć RAM wynosi 8 GB, a wewnętrzną pamięć RAM o pojemności 256 GB można rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD. Chociaż Android 12, jako system operacyjny, jest przestarzały, to jednak zapewnia dostęp do Sklepu Play. Zainstalowano dwa mikrofony i cztery głośniki, a także przedni aparat 8 MP i aparat główny. Bateria o pojemności 8000 mAh może być ładowana z mocą do 15 watów. Obsługiwane jest WiFi 802.11 a/g/b/n/ac i Bluetooth 5.1, ale nie ma łączności komórkowej.

Model można zamówić w cenie 499,99 dolarów. Oprócz tabletu w zestawie znajdą Państwo również rysik i kilka końcówek do pióra.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > XPPen Magic Drawing Pad: Stosunkowo tani tablet graficzny z adresem Android i 16 384 poziomami nacisku
Silvio Werner, 2024-01-24 (Update: 2024-01-24)