Ujawniono szczegóły premiery składanej alternatywy Xiaomi Galaxy Z Fold8

Xiaomi pracuje nad nowym składanym telefonem. Oczekuje się, że będzie to urządzenie w stylu książki, podobnie jak modele Mix Fold z poprzednich lat, a nowy wyciek dostarczył teraz więcej informacji na temat tego, kiedy może zadebiutować.
Jak podzielił się typowo niezawodny Kartikey Singh, wygląda na to, że Xiaomi mogło pierwotnie planować debiut składanego telefonu w przyszłym miesiącu - w maju. Podobno składany telefon mógł zadebiutować obok Xiaomi 17 Max. Oczekuje się, że ten telefon zostanie uruchomiony jako ulepszona, większa wersja Xiaomi 17i podobno będzie wyposażony w aparat 200 MP.
Jeśli chodzi o składany, źródło twierdzi, że obecnie jest w kolejce do debiutu na początku lipca. Jest to zgodne z poprzedni raport w tej sprawie i nadal wskazuje, że składany może pokonać Samsunga Galaxy Z Fold8 do uruchomienia. Szczegóły dotyczące samego urządzenia w większości pozostają jednak nieuchwytne. Podobno będzie on w większości wykorzystywał komponenty sprzętowe wyprodukowane w Chinach i będzie zasilany przez Snapdragon 8 Elite Gen 5 a nie następną generację Xiaomi XRing O2. Nadal nie jest też jasne, w jaki sposób będzie on oznaczony marką lub czy Xiaomi ma jakiekolwiek plany wprowadzenia go na rynek globalny.









