Notebookcheck Logo

Timex i Beams łączą dwa projekty zegarków w stylu vintage, tworząc limitowaną edycję modelu Square Camper

Zegarek Timex and Beams Square Camper będzie dostępny w ograniczonej ilości
ⓘ Beams
Zegarek Timex and Beams Square Camper będzie dostępny w ograniczonej ilości
Firmy Timex i Beams wprowadziły na rynek model Square Camper – limitowaną edycję zegarka kwarcowego łączącego analogową tarczę modelu Original Camper z prostokątną stylistyką modelu Classic Digital. Zegarek jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, z mosiężną kopertą, akrylowym szkiełkiem i bransoletą ze stali nierdzewnej, a jego produkcja jest ograniczona do 500 egzemplarzy.
Watch

Firmy Timex i Beams wprowadziły na rynek model Square Camper – zegarek z limitowanej edycji, łączący analogową tarczę modelu Original Camper z prostokątną kopertą oraz stylistyką zegarka cyfrowego z serii Classic Digital. Został on stworzony z okazji 50. rocznicy powstania firmy Beams, a ten wyjątkowy zegarek jest dostępny w limitowanej serii 500 egzemplarzy. Na stronie internetowej firmy Beams jest on dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i złotej.

Firma Beams zdecydowała się wykonać obudowę przy użyciu nowych form, zamiast wykorzystywać istniejącą obudowę modelu Timex. Jego kształt opiera się na modelu Timex Classic Digital, jednak zamiast wyświetlacza LCD model Square Camper wykorzystuje analogową tarczę i wskazówki charakterystyczne dla modelu Original Camper. Elementy przypominające wyświetlacz modelu Classic Digital są nadrukowane na wewnętrznej stronie szkła, co sprawia wrażenie, jakby pod cyfrowym wyświetlaczem znajdował się zegarek analogowy.

Timex x Beams Square Camper Silver

Model Square Camper jest wyposażony w regulowaną bransoletę rozciąganą ze stali nierdzewnej, natomiast na tylnej części koperty umieszczono specjalne oznaczenia marek Timex i Beams wraz z grawerunkiem „Limited 500 pieces”. Firma Beams przygotowała również specjalne opakowanie dla tego jubileuszowego modelu. Zegarek posiada mosiężną kopertę, szkiełko akrylowe oraz bransoletę ze stali nierdzewnej. Wewnątrz znajduje się mechanizm kwarcowy wyprodukowany w Japonii. Wodoszczelność wynosi 30 metrów, a waga zegarka to około 65 g.

Firma Beams po raz pierwszy ogłosiła tę współpracę 24 lipca i tego samego dnia uruchomiła przedsprzedaż. Ogólna sprzedaż w Japonii rozpoczęła się 15 sierpnia za pośrednictwem sklepu internetowego BEAMS oraz w uczestniczących w akcji punktach sprzedaży detalicznej. Cena srebrnego modelu Square Camper wynosi 23 980 jenów (około 151 dolarów), natomiast wersja złota kosztuje 26 400 jenów (166 dolarów). Na razie nie ma żadnych informacji na temat międzynarodowej premiery, a biorąc pod uwagę liczbę wyprodukowanych egzemplarzy, wydaje się to mało prawdopodobne. 

Timex x Beams Square Camper Gold
ⓘ Beams
Timex x Beams Square Camper Gold
Timex x Beams Square Camper Gold
ⓘ Beams
Timex x Beams Square Camper Gold
Timex x Beams Square Camper Gold
ⓘ Beams
Timex x Beams Square Camper Gold
Timex x Beams Square Camper Gold
ⓘ Beams
Timex x Beams Square Camper Gold

Źródło(-a)

Google LogoAdd as a preferred source on Google
Mail Logo
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2026 08 > Timex i Beams łączą dwa projekty zegarków w stylu vintage, tworząc limitowaną edycję modelu Square Camper
Anil Ganti, 2026-08-26 (Update: 2026-08-26)