Notebookcheck Logo

Tecno Camon 20 Premier 5G: Nowy przeciek wskazuje na unikalny garb aparatu w nadchodzącym smartfonie Android

Camon 20 Premier 5G(?). (Źródło: TheCluesTech)
Camon 20 Premier 5G(?). (Źródło: TheCluesTech)
Ze swoim 120Hz wyświetlaczem FHD+ napędzanym przez starzejący się chipset MediaTek Dimensity, Tecno Camon 20 Premier 5G wydaje się być niczym szczególnym w średniej klasie Android smartfonów przed jego podobno nadchodzącą premierą. Jednak nadal może mieć szansę na wyróżnienie się, jeśli rzekome zdjęcie obudowy głównego aparatu 108MP z tyłu i dwóch tylnych obiektywów pojawi się.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Touchscreen

Tecno's Można powiedzieć, że seria Camon 20 ma do wypełnienia całkiem duże buty, biorąc pod uwagę debiut "Pierwszej na świecie technologii polichromatycznego fotoizomeru zainspirowanej przez Mondrian Art" zintegrowanej z 19 Pro Special Edition. Jednak według nowego przecieku, wariant next-gen Premier 5G opracował sztuczkę samą w sobie.

Tylna garbaty aparat stały się coraz bardziej wyszukane z upływem czasu; jednak większość producentów OEM reaguje na to zjawisko po prostu zakrywając coraz większe dużą i/lub licznych czujników za pomocą coraz dużymi płyty szkła.

Jednak, Tecno podobno nieco wyprzedził ten trend z Camon "20 Premier 5G", poprzez nadanie urządzeniu garbu z dodatkowym ostrym punktem, który zmienia go w błędnie ukształtowany pięciokąt zamiast standardowego prostokąt.

Według nowego, rzekomo wyciekłego zdjęcia nadchodzącego urządzenia, ten nowy kształt będzie mieścił soczewki wycięcia dla potrójne tylnych kamer i co może być laserem auto-focus sensor. 20 Premier 5G może być w potrzebie tego charakterystycznego punktu sprzedaży, jednak, jak strzelcy, o których mowa są najwyraźniej stary mid-range stand-by of a 108MP główny sensor, któremu towarzyszy 13MP ultrawide-angle i makro funkcje.

Ponadto Camon 20 Premier 5G będzie podobno utylizował MediaTek Dimensity 1200 SoC do napędu jego ~6-calowy wyświetlacz. Panel jest tipped być płaski i AMOLED, co najmniej. Potencjalny nowy smartfon Tecno jest uważany za uruchomienie później w 2023 roku w różowym lub czarnym skóra z 8GB pamięci RAM, do 512GB pamięci wewnętrznej, Android 13 i nie 3.5 mm jack.

Domniemany Camon 20 Premier 5G na zdjęciu rzeczywistym (po lewej), a po prawej render jego rzekomej czarnej wersji. (Źródło: TheCluesTech)
Domniemany Camon 20 Premier 5G na zdjęciu rzeczywistym (po lewej), a po prawej render jego rzekomej czarnej wersji. (Źródło: TheCluesTech)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Tecno Camon 20 Premier 5G: Nowy przeciek wskazuje na unikalny garb aparatu w nadchodzącym smartfonie Android
Deirdre O'Donnell, 2023-03-27 (Update: 2023-03-27)