Notebookcheck Logo

Szkicowa plotka mówi, że Samsung ma cztery nowe składane telefony w przygotowaniu; Galaxy S Premium podobno zastąpi wariant S Plus

Samsung planuje wypuścić na rynek garść nowych foldables w 2024 roku (image via LetsGoDigital)
Samsung planuje wypuścić na rynek garść nowych foldables w 2024 roku (image via LetsGoDigital)
Nowa plotka w sieci mówi, że Samsung planuje zdywersyfikować swoją składaną linię poprzez wprowadzenie wariantów Ultra dla Galaxy Z Fold i Z Flip. Trójskładany tablet i "Galaxy Z Tab" są również w przygotowaniu, wraz z nowymi smartfonami średniej klasy Galaxy K i nowym high-endowym wariantem Galaxy S Premium.
5G Android Foldable Leaks / Rumors Tablet Galaxy S Smartphone

Samsung Display zginał wszystkie rodzaje futurystycznie wyglądającej technologii po tym, jak TCL i LG zademonstrowały swoje trójskładane tablety w 2020 roku. Podczas gdy wciąż nie ma słowa o tym, kiedy zostaną one wprowadzone na rynek komercyjnie, Twitterowy leaker RGCloudS uważa, że nie powinno to być zbyt długo. Samsung planuje okroić swoją ofertę ze średniej półki i dorzucić zupełnie nową linię przystępnych cenowo smartfonów.

Leaker twierdzi, że Samsung ma cztery nowe foldables ustawione w kolejce do premiery po 2024 roku. Samsung planuje podzielić linię Galaxy Z Fold i Z Flip na dwa segmenty: jeden standardowy i jeden wariant Ultra. Zwykły Galaxy Z Fold będzie rzekomo wyposażony w ekran QHD od BOE, podczas gdy Galaxy Z Fold Ultra będzie korzystać z wewnętrznego ekranu 4K. Podobnie, Galaxy Z Flip będzie korzystał z ekranu FHD BOE, a Galaxy Z Flip Ultra, z panelu QHD Samsung Display. Dlatego też składaki niebędące Ultra mogą prawdopodobnie odnosić się do niedrogich "Galaxy A" foldable hinted at earlier.

Rzeczy stają się interesujące z następujących dwóch SKUs- Galaxy Z Flex i Galaxy Z Tab. Ten pierwszy to trójskładany tablet, który Samsung pokazał w zeszłym roku. Niestety, nie ma żadnych informacji na temat Galaxy Z Tab. Oczekuje się, że żaden z tych produktów nie zostanie wprowadzony na rynek w najbliższym czasie, a ich cechą charakterystyczną ma być wyświetlacz o jasności szczytowej 2000 nitów. Podobno zostaną zaprojektowane przez byłego szefa designu Mercedes-Benz China Huberta Lee, który niedawno dołączył do nowo powstałego działu MX (mobile experience) Samsunga.

RGCloudS twierdzi, że wiele telefonów ze średniej półki Galaxy A zostanie osierocone i zastąpione nową serią Galaxy K, która będzie jak np Galaxy J z dawnych lat. Wreszcie, średnia oferta "Plus" zostanie usunięta z serii Galaxy S w pewnym momencie. Zamiast tego Samsung podniesie poprzeczkę, wprowadzając wersję "Premium", co w przyszłości zaowocuje linią składającą się z podstawowego telefonu Galaxy S, wariantu Galaxy S Ultra oraz Galaxy S Premium.

Jak zawsze, powyższe informacje są plotki i powinny być traktowane jako takie, aż więcej źródeł chime in. Niestety, niektóre z nich mogą nigdy nie ujrzeć światła dziennego w najbliższym czasie, podczas gdy inne mogą zostać zlikwidowane. Inny leaker, OreXDA, jest sceptyczny ponieważ Samsung nie zawarł jeszcze żadnej umowy z BOE. Realnie rzecz biorąc, jedynymi produktami, które mogą trafić na półki w 2023 roku są Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Flip5 oraz Galaxy Tab S9 seria.

Kup Samsung Galaxy Z Flip 4 na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Szkicowa plotka mówi, że Samsung ma cztery nowe składane telefony w przygotowaniu; Galaxy S Premium podobno zastąpi wariant S Plus
Anil Ganti, 2023-02-22 (Update: 2023-02-22)