Notebookcheck Logo

Surface Pro 7 i Surface Laptop 3 w 2019?

W mediach zaczyna się spekulować nt. nadchodzących produktów z rodziny Surface.

Na 2 października 2019 roku jest zaplanowana impreza firmy Microsoft, w ramach której pokazane zostaną nowe produkty Surface. Zapewne będą to tak prototypy (np. wieloekranowe czy z elastycznym ekranem), jak i modele gotowe do sprzedaży.

O Surface Pro 7 mówi się, że będzie wyposażony w procesor Intel Core 10. generacji a wybrane konfiguracje otrzymają jednostkę Qualcomm Snapdragon 8cx. W standardzie mają się znaleźć modem LTE i złącze USB typu C (prawdopodobnie bez obsługi Thunderbolt 3). Jednocześnie nadal będzie obecne gniazdo Surface Connect.

W Surface Laptop 3 złącza Surface Connect ma już nie być. Będą za to gniazda USB-C i USB-A. Bardzo prawdopodobne, że obudowa będzie w pełni aluminiowa. Wstępnie mówi się też o możliwości łatwej wymiany dysku SSD. Mało prawdopodobne zaś, że pojawi się konfiguracja z podzespołami AMD (wcześniej były plotki w tej sprawie, że to możliwe).

Oba wyżej opisane urządzenia są spodziewane pod koniec 2019 roku.

Źródło: MSPoweruser

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2019 08 > Surface Pro 7 i Surface Laptop 3 w 2019?
Sylwester Cyba, 2019-08-29 (Update: 2019-08-29)