Notebookcheck Logo

Specyfikacje Oppo Find X6, Find X6 Pro Dimensity Edition i Find X6 Pro Snapdragon Edition wyciekają do sieci

Find X6 Pro powinien pojawić się w dwóch wariantach SoC; Find X5 Pro na zdjęciu. (Źródło obrazu: NotebookCheck)
Find X6 Pro powinien pojawić się w dwóch wariantach SoC; Find X5 Pro na zdjęciu. (Źródło obrazu: NotebookCheck)
Specyfikacja trio nadchodzących flagowych smartfonów Oppo z serii Find X6 wypłynęła na chińskie media społecznościowe. Podobno będą dwie wersje Snapdragon, plus Dimensity Edition z Find X6 Pro. Wszystkie modele podobno mają być wyposażone w potrójne 50 MP aparaty tylne i duże baterie, a także inny flagowy sprzęt.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Specyfikacja serii Oppo Find X6 pojawiła się właśnie w sieci, niedługo po tym, jak Oppo zarejestrowało rzekomy model Dimensity Edition z MIIT w Chinach. Według Fenibook, leakera na Weibo, Oppo planuje wypuścić trzy modele serii Find X6, z wersjami Dimensity i Snapdragon w Find X6 Pro. Innymi słowy, uważa się, że Find X6 Pro utrzyma tradycję ustanowioną przez swojego poprzednika, który wysyłał z Snapdragon 8 Gen 1 globalnie i Dimensity 9000 w Chinach.

Co nie jest zaskakujące, uważa się, że niewiele dzieli Dimensity i Snapdragon wersje Find X6 Pro. O ile możemy powiedzieć, ten ostatni będzie statek z szybszym LPDDR5X RAM i UFS 4.0 pamięci flash, chociaż pierwszy nie będzie slouch w tych obszarach. Na podstawie poniższego obrazu, Oppo wyposaży Dimensity Edition z LPDDR5 RAM i UFS 3.1 pamięci flash, jak również Dimensity 9200 chipset. Para będzie dzielić ten sam panel wyświetlacza Samsung E6 chociaż, wraz z identycznymi potrójnymi 50 MP kamerami tylnymi (IMX890), 32 MP czujnikiem przednim i baterią 5,000 mAh, która obsługuje 50 W bezprzewodowego lub 100 W przewodowego ładowania.

Natomiast Find X6 wyposażony ma być podobno w Snapdragon 8 Plus Gen 1, tę samą przednią kamerę IMX709, co w Find X6 Pro, ale inny zestaw tylnych kamer 50 MP. Find X6 będzie miał też nominalnie mniejszą baterię, a także możliwości ładowania bezprzewodowego 30 W i przewodowego 80 W. Daty wydania nie są znane na tym etapie, ale oczekuje się, że Oppo ogłosi trio jeszcze w tym miesiącu w Chinach.

(Źródło obrazu: Fenibook)
(Źródło obrazu: Fenibook)
(Źródło obrazu: Fenibook)
(Źródło obrazu: Fenibook)
(Źródło obrazu: Fenibook)
(Źródło obrazu: Fenibook)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Specyfikacje Oppo Find X6, Find X6 Pro Dimensity Edition i Find X6 Pro Snapdragon Edition wyciekają do sieci
Alex Alderson, 2023-02- 1 (Update: 2023-02- 1)