Notebookcheck Logo

Sony Xperia PRO-I uaktualnia się do livestreamingu w trybie Videography Pro poprzez najnowsze oprogramowanie OTA

Xperia PRO-I. (Źródło: Sony)
Xperia PRO-I. (Źródło: Sony)
Sony ogłosiło nową aktualizację oprogramowania over-the-air (OTA) dla swojego smartfona Xperia PRO-I. Dodaje ona opcję live-stream bezpośrednio z aplikacji Videography Pro dla UI aparatu urządzenia, co może ułatwić i usprawnić korzystanie z niego w aplikacjach mediów społecznościowych. Aktualizacja daje również flagowcowi Android szybszy sposób na ponowne zmapowanie niestandardowego przycisku akcesoriów typu grip/tripod.
5G Accessory Android Business Smartphone Software

Na stronie Xperia PRO-I (jeszcze droższa wersja flagowego Xperia 1 III Android smartfonu z ~1-calową matrycą i DisplayPort dla swojego portu typu-C) otrzymał kolejną nową OTA od Sony. Podobnie jak poprzednia, ta ma sprawić, że m.in live-streaming łatwiejsze na skoncentrowanym na przedsiębiorstwie byłym flagowym wariancie.

Na stronie PRO-I's najnowsza aktualizacja oprogramowania https://www.prnewswire.com/news-releases/new-software-update-for-sony-electronics-xperia-pro-i-smartphone-offers-new-livestreaming-capabilities-301661942.html dodaje możliwość strumieniowania trwającego nagrania prosto z Sony's Videography Pro UI. Aktualizacja jest również oceniana jako pozwalająca smartfonowi upewnić się, że metadane pliku odzwierciedlają fakt, że ta nowa opcja jest włączona podczas fotografowania wportrecie przy 120 klatkach na sekundę (fps), dla potencjalnie łatwej edycji później.

Nowy OTA https://www.prnewswire.com/news-releases/new-software-update-for-sony-electronics-xperia-pro-i-smartphone-offers-new-livestreaming-capabilities-301661942.html jest również korzystna dla tych, którzy posiadają zarówno PRO-I jak i pierwszego producenta GP-VPT2BT akcesorium. Mini statyw / uchwyt ma "niestandardowy" przycisk C1, który stanie się dostępny dla właścicieli urządzenia premium 2021 za pośrednictwem tej samej aplikacji Videography Pro w celu bardziej bezpośredniego przeprogramowania.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > Sony Xperia PRO-I uaktualnia się do livestreamingu w trybie Videography Pro poprzez najnowsze oprogramowanie OTA
Deirdre O'Donnell, 2022-10-29 (Update: 2022-10-29)