Notebookcheck Logo

SanDisk Ultra microSDXC UHS-I

SanDisk Ultra microSDXC UHS-I
SanDisk Ultra microSDXC UHS-I
Każdy posiadacz smartfona wie, jak małe są karty microSD. Okazuje się, że na tak małej przestrzeni da się upakować pamięć mieszczącą aż 400 GiB danych.

SanDisk to od jakiegoś czasu część grupy Western Digital. Okazuje się, że nie przeszkadza to w oferowaniu coraz to nowych produktów, z których ta firma była znana.

Po włożeniu tytułowej karty do czytnika można liczyć na transfery rzędu 100 MB/s (trzeba odnotować, że to karta UHS-I a nie UHS-II; w każdym razie spełnia wymogi oznaczenia A1 App Performance Class).

Ze sklepu Google Play można pobrać bezpłatną aplikację o nazwie SanDisk Memory Zone (pod system Android). Pomaga ona trzymać pieczę nad tym ogromem wolnego miejsca i poupychać cenne dane tak, żeby później łatwo do nich wrócić.

Taka karta SanDisk Ultra microSDXC UHS-I o pojemności 400 GiB ma kosztować na start 249,99 USD (sugerowana cena detaliczna). Na osłodę można dopisać, że jest objęta dziesięcioletnią gwarancją producenta (w tej kategorii pamięci flash bywają wszakże gwarancje dożywotnie).

Źródło: TechPowerUp

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
.170
Sylwester Cyba, 2017-08-31 (Update: 2017-08-31)