Notebookcheck Logo

Samsung pożyczy Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Flip4 funkcję, aby poprawić czas pracy baterii w przyszłorocznej serii Galaxy S23

Przyszłoroczna seria Galaxy S23 weźmie liść z foldables Samsunga. (Źródło obrazu: Samsung)
Przyszłoroczna seria Galaxy S23 weźmie liść z foldables Samsunga. (Źródło obrazu: Samsung)
Podobno Samsung planuje wprowadzić swój profil wydajności "Light" do Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra. Dostępny już w modelach Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Flip4, profil wydajności przedkłada żywotność baterii i chłodzenie nad szybkość przetwarzania.
Android Galaxy S Smartphone Software Leaks / Rumors

Według znanego leakera @UniverseIce, Samsung zwraca się w kierunku oprogramowania, aby poprawić żywotność baterii w swojej następnej flagowej serii smartfonów. Z serią Galaxy S23, która ma oferować porównywalne pojemności baterii do obecnej serii Galaxy S22, tweak oprogramowania powinien pozwolić ludziom na priorytetowe traktowanie życia baterii w razie potrzeby bez przełączania się w tryb oszczędzania energii.

Konkretnie, @UniverseIcetwierdzi, że Samsung będzie portować swój profil wydajności "Light" do Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra. Nie jest jednak jasne, czy firma umożliwi to również na ich poprzednikach, biorąc pod uwagę jego dostępność na Galaxy Z Flip4 i Galaxy Z Fold4. Dla odniesienia, jest już możliwe, aby włączyć tę funkcję na większości urządzeń Samsunga, chociaż musisz być zadowolony z używania poleceń ADB, aby to zrobić.

Niestety, Samsung nigdy nie wyjaśnił, jakie zmiany tryb wydajności "Light" wprowadza, aby poprawić żywotność baterii. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, Samsung sugeruje, że ogranicza on prędkość przetwarzania, aczkolwiek bez ograniczenia rozdzielczości wyświetlacza do 60 Hz. Dodatkowo, tryb nie działa podczas gry. Dlatego nie spodziewaj się, że ta funkcja poprawi żywotność baterii w serii Galaxy S23 podczas sesji gier. Miejmy nadzieję, że Snapdragon 8 Gen 2 zapewnia kilka ulepszeń wydajności w stosunku do Exynos 2200 i Snapdragon 8 Gen 1 w serii Galaxy S22 również.

(Źródło obrazu: NotebookCheck)
(Źródło obrazu: NotebookCheck)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Samsung pożyczy Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Flip4 funkcję, aby poprawić czas pracy baterii w przyszłorocznej serii Galaxy S23
Alex Alderson, 2022-11- 5 (Update: 2022-11- 5)