Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Ring może przejść od prototypu do gotowego do wprowadzenia na rynek monitora zdrowia do 2024 r

Inteligentny pierścień. (Źródło: Oura)
Inteligentny pierścień. (Źródło: Oura)
Pierwsza generacja "Galaxy Ring" Samsunga może mieć datę premiery ustaloną na 2024 rok - o ile wkrótce trafi do masowej produkcji. Mówi się, że południowokoreański gigant podejmie decyzję w tej sprawie w sierpniu 2023 roku, co może wpłynąć na szanse nowego wewnętrznego rywala serii Galaxy Watch na gotowość do sprzedaży detalicznej do tego czasu. Tymczasem mówi się, że akcesorium ma potencjalne zastosowania VR, a także zaawansowane urządzenie do śledzenia kondycji.
Accessory Android Gadget Leaks / Rumors Virtual Reality (VR) / Augmented Reality (AR) Smartwatch

Samsung zachwala swój najnowszy Galaxy Watch6 jako najpotężniejszą serię trackery snu twierdząc, że mogą tworzyć spersonalizowane profile wraz z coachingiem opartym na dogłębnych danych zdrowotnych analizy danych zdrowotnych w czasie. Istnieją jednak urządzenia powiązane z równoważną, jeśli nawet nie lepszą, wydajnością w tym obszarze: inteligentne pierścienie.

Być może dlatego Samsung został powiązany z pogłoskami o rozwoju pierwszej generacji Galaxy Ring teraz. Mówi się, że jest na etapie prototyp co może wpłynąć na prawdopodobieństwo jego zatwierdzenia do masowej produkcji w najbliższym czasie.

Uważa się, że elektroniczny behemot ostatecznie zdecyduje, czy to zrobić, czy nie, do sierpnia 2023 r., co może doprowadzić do ogłoszenia w 2024 r. ostatecznej wersji Galaxy Ring produktu. Jest to obecnie podawane przez "urzędników branżowych" jako najbardziej prawdopodobne ramy czasowe ze względu na potrzebę zatwierdzenia akcesorium do takich funkcji, jak kliniczna klasaciśnienie krwi monitorowanie nowszych Galaxy Zegarkico może wydłużyć proces rozwoju o 3 do 4 miesięcy.

Z drugiej strony, Galaxy Ring może obrać zupełnie inną ścieżkę do swojego celu, którym może być funkcja VR/AR kontroler zestawu słuchawkowego. Dodanie takiego akcesorium do również plotkowanego Vision Pro firmy Samsung rywala może rzeczywiście dać mu przewagę nad sprzętem Apple"przestrzennym" pod względem śledzenia dłoni, UI i UX pewnego dnia.

Zamów w przedsprzedaży Galaxy Watch6 na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 07 > Samsung Galaxy Ring może przejść od prototypu do gotowego do wprowadzenia na rynek monitora zdrowia do 2024 r
Deirdre O'Donnell, 2023-07-30 (Update: 2023-07-30)