Notebookcheck Logo

Rzekomo oficjalny render OnePlus 11 wyciekł do sieci

Wybór kolorów OnePlus 11 (Źródło: OnLeaks via GadgetGang)
Wybór kolorów OnePlus 11 (Źródło: OnLeaks via GadgetGang)
Trzy miesiące po ujawnieniu projektu nadchodzącego OnePlus 11, popularny tipster Steve H.McFly (@OnLeaks) powraca z rzekomym oficjalnym renderem. Obraz potwierdza wcześniej wyciekły projekt tylnej pokrywy / montażu kamery i odsłania wybory kolorystyczne Forest Emerald i Volcanic Black.
OnePlus Android Smartphone Leaks / Rumors

Po trzymiesięcznych renderach i pełnym arkuszu specyfikacji, który pojawił się niecałe dwa tygodnie później, Steve H.McFly (@OnLeaks) jest "ponownie z Przyszłości, przynosząc wam pierwsze oficjalne spojrzenie" na OnePlus 11. Jeszcze we wrześniu wyciekł on cztery zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, wszystkie przedstawiające urządzenie nazwane wtedy OnePlus 11 Pro. Nowy render potwierdza, że OnePlus 11 Pro to teraz OnePlus 11.

O ile dolna połowa renderu nie pokazuje nic ciekawego, to górna część obrazu jest całkiem interesująca. Na prawym boku słuchawki można zauważyć dwa przyciski. Są to najprawdopodobniej przycisk zasilania oraz przycisk głośności. Przedstawionym tu kolorom Forest Emerald i Volcanic Black mogą towarzyszyć na niektórych rynkach lokalne smaczki, takie jak ekskluzywny dla Chin Panda White.

Logo Hasselblad jest teraz poziome i znajduje się na środku zespołu aparatu. W porównaniu do OnePlus 10 Pro, OnePlus 11 pokazany na renderze sportuje okrągły zespół kamery wykonany przy użyciu błyszczącego materiału, który jest również używany do boków urządzenia.

Nie ma żadnych zmian w stosunku do wcześniej wyciekłych specyfikacji, więc OnePlus 11 nadal oczekuje się, że przybędzie z Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 procesorem, do 16 GB pamięci, 6,7-calowym wyświetlaczem QHD+ 120 Hz AMOLED, 50 + 48 + 32 MP aparatem głównym, 16 MP kamerką selfie, a także baterią o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem 100 W.

Kup OnePlus 10 Pro (odblokowana wersja amerykańska) na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Rzekomo oficjalny render OnePlus 11 wyciekł do sieci
Codrut Nistor, 2022-12- 5 (Update: 2022-12- 5)