Notebookcheck Logo

Rozbiórka Google Pixel 7a ujawnia coś, na co należy uważać w przyszłości

Pixel 7a przed rozbiórką. (Źródło: JerryRigEverything via YouTube)
Pixel 7a przed rozbiórką. (Źródło: JerryRigEverything via YouTube)
Niemal obowiązkowy teardown Pixela 7a na kanale JerryRigEverything na YouTube zakończył się nieoczekiwanymi rezultatami. Okazało się, że najnowszy smartfon Google Android ma wewnętrzny szczegół lub dwa, które nigdy nie pojawiły się podczas niedawnej premiery I / O 2023, zmieniając praktycznie rutynowy vlog w aktualną bajkę o znaczeniu zachowania czujności i informacji w stale ewoluującym świecie technologii konsumenckich.
Android Google Pixel Smartphone Security Touchscreen

7a jest teraz najtańszym nowym Pixel a także najbardziej wytrzymałyzgodnie z wynikami procesu testowania JerryRigEverything. Poszło znacznie płynniej niż w przypadku 7 Proaczkolwiek ze szczególnie szczegółową wersją "Art Class with Jerry", w wyniku której wyrzeźbiono pewien miecz (i potencjalnego spojlera) w tylnym panelu z poliwęglanu.

Ten sam środek oszczędnościowy był tylko jednym z kilku zwrotów akcji w drugim pojawieniu się 7a https://www.youtube.com/watch?v=gCILo4u_Gd0 na popularnym koncie YouTube. Jeśli ktoś chce lub musi go usunąć, wydaje się, że lepiej nie używać opalarki jak zwykle na wypadek, gdyby się stopił.

Google również najwyraźniej komplikuje 7a rozbiórkę włączając w to nie mniej niż 15 śrub T4, nie wspominając o 2 jeszcze mniejszych śrubach T2 "dla zabawy" aby pomóc zabezpieczyć przewodowe i nowe bezprzewodowe złącza ładowania bezprzewodowego. Nie jest to jednak jedyna niezwykła rzecz w nowym mid-rangerze.

Po wycięciu i całkowitym uwolnieniu od elementów wewnętrznych, wyświetlacz 7a okazał się mieć tajemniczą przezroczysty kwadrat pod otworem na aparat do selfie, co świadczy o tym, że (dla gospodarza JerryRigEverything Zacha Nelsonaprzynajmniej) nieuniknione echa Google Nest "ukryty mikrofon".

Niemniej jednak nie było oczywistych dowodów na nieujawnione czujniki lub inny sprzęt w tym teardown Pixel 7a. W związku z tym może istnieć wiele innych wyjaśnień dla "ukrytego okna" urządzenia, będącego pozostałością po porzuconym Soli dla urządzeń mobilnych. Z drugiej strony, jak twierdzi Nelson, jest to dobre przypomnienie, aby być świadomym technologii i tego, co się w niej dzieje, "zanim wnętrze cię zobaczy".

Miej oko na Pixel 7a, kupując swój własny od Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Rozbiórka Google Pixel 7a ujawnia coś, na co należy uważać w przyszłości
Deirdre O'Donnell, 2023-05-24 (Update: 2023-05-24)