Notebookcheck Logo

Realme GT5 Pro ze Snapdragonem 8 Gen 3 i do 24 GB pamięci RAM zauważony w skalistym debiucie Geekbench

Wyciek projektu Realme GT5 Pro. (Źródło: Xiaoyu Review via Weibo)
Wyciek projektu Realme GT5 Pro. (Źródło: Xiaoyu Review via Weibo)
Realme reklamuje swój kolejny topowy smartfon Android jako flagowiec wśród flagowców dzięki nowej platformie Qualcomm i systemowi Miracle Cooling. Wydaje się jednak, że Snapdragon 8 Gen 3 nie sprawdził się w popularnym teście porównawczym urządzeń mobilnych. Z drugiej strony, kolejne testy mogą dać lepszy obraz nadchodzącego GT5 Pro.
5G Android Benchmark Leaks / Rumors Smartphone Software Storage

Realme porównuje swój nadchodzący GT5 Pro do supersamochodu w swoich najnowszych teaserygłównie w oparciu o nowy Snapdragon 8 Gen 3 SoC. Jednak według pierwszego uruchomienia w Geekbench, ta nowa platforma z najwyższej półki nie jest bezpośrednią gwarancją sukcesu na rynku smartfonów Android smartfonie w wyścigu smartfonów.

Domniemany numer modelu GT5 Pro numer modelu zaczął pojawiać się w bazie danych Geekbench 6 for Android, specyfikacji 8 Gen 3 i nazwie kodowej nazwa kodowa i nazwa kodowa. Jednak nie do końca podpalił benchmark, gdy po raz pierwszy wykryto https://www.mysmartprice.com/gear/realme-gt-5-pro-geekbench-listing/z niepozorny wyniki jednordzeniowe poniżej 1500, a wyniki wielordzeniowe często nie przekraczały nawet 5000.

W związku z tym GT5-wydaje się osiągać gorsze wyniki w porównaniu do rzekomych mierników sprzed premiery mierników ustanowionych przez inne urządzenia z tym samym SoC, nawet jeśli ten często wydaje się mieć 16 GB pamięci RAM i nowy Android 14-interfejs użytkownika.

Z drugiej strony, sam Geekbench przyznał, że te początkowe wyniki "GT5 Pro" mogą być nieważne "ze względu na problem z zegarami w tym systemie". To samo urządzenie (lub raczej identyfikator urządzenia) utrzymywało się w benchmarku od tego czasu, zwracając wyniki coraz bardziej zgodne z tym, czego się spodziewaliśmy oczekiwać z 8 Gen 3.

Ostatnio osiągnął znacznie bardziej przyzwoity wynik 2,225/6,663 dla jednego/wielu rdzeni... chociaż może to mieć coś wspólnego z aktualizacją do 24 GB pamięci RAM w tym SKU.

Dlatego też nowe chłodzenie Realme Miracle Cooling może być jednak opłacalne. Teraz, gdyby tylko producent OEM ogłosił konkretną datę premiery Xiaomi 14 Pro's następnego potencjalnego rywala.

Proszękupić Realme 11 Pro na Amazon

"Realme GT5 Pro": wtedy...
"Realme GT5 Pro": wtedy...
...i teraz. (Źródło: Geekbench)
...i teraz. (Źródło: Geekbench)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Realme GT5 Pro ze Snapdragonem 8 Gen 3 i do 24 GB pamięci RAM zauważony w skalistym debiucie Geekbench
Deirdre O'Donnell, 2023-11-19 (Update: 2023-11-19)