Notebookcheck Logo

Realme 10 4G jest hypowany jako lider klasy Helio G99 przed premierą smartfona

Realme hipnotyzuje możliwościami 10 4G. (Źródło: Realme)
Realme hipnotyzuje możliwościami 10 4G. (Źródło: Realme)
Realme potwierdził teraz, że jego nadchodzący smartfon 10 4G będzie napędzany przez procesor MediaTek Helio G99 w momencie premiery. OEM zapewnia, że ten "najlepszy w swojej klasie" chipset napędził swoje nowe urządzenie klasy podstawowej do nieco ponad 400,000 w AnTuTu benchmark. Tymczasem mniej oficjalny przeciek rzekomo nakreśla, ile będzie kosztować posiadanie tej "najwyżej punktowanej" wydajności w Europie.
Android Leaks / Rumors Smartphone Touchscreen

Realme miał hinted na wydajność jako 1 z 3 kluczowych obszarów, w których nadchodząca seria 10 będzie wykazywać ulepszenia w stosunku do tych smartfonów nowej generacji klasy średniej Android, które wkrótce zostaną wprowadzone na rynek. Teraz, marka BBK Electronics rozwinęła tę myśl poprzez potwierdzając przewidywania o przejściu na Helio G99 procesor w 9 4G's następcy.

Realme twierdzi również, że było na AnTuTu z urządzeniem przed jego premierą, i że ustalił, że 10 4G był w stanie ustanowić najwyższy wynik dla swojego SoC na tym benchmarku na dzień 28 października 2022 roku. Smartfon entry-level podobno ukończył te testy z łącznym wynikiem 400,098.

Marka jeszcze nie teaserowała 10 4G pod żadnym innym względem. Jednak blog Appuals wkroczył z kolejnymi rzekomymi szczegółami na temat nadchodzącego urządzenia. Twierdzi on już, że smartfon jest re-done tylny panel będzie wykończony w kolorze szary lub różowy odcienie gradientu, teraz zapewnia, że te 2 opcje kolorów odebrał nowe i tylko nieco dziwne nazwy marketingowe Rush Black i Clash White, odpowiednio.

Oba putative SKUs pojawiły się w nowych 10 4G renderów, które zawierają Realme silne wskazówki na płaskie krawędzie po raz pierwszy. Jeśli te zdjęcia okażą się prawdziwe, smartfon zostanie uruchomiony z równie płaskim wyświetlaczem z zamontowanym w rogu dziurkaczem, przyciskiem zasilania, który może podwoić się jako czytnik linii papilarnych i gniazdem słuchawkowym obok jego skierowanego na dół portu USB typu C.

10 4G jest również powiązany z modne przesunięcie z powrotem w dół do podwójnych tylnych kamer; jednak według Appuals, jest to coś w rodzaju straconej szansy, ponieważ jego 50MP główny shooter może być sparowany z potencjalną odpowiedzialnością 2MP back-up obiektyw.

Uważa się również, że nadchodzący wariant serii 10, nie będący 5G, zostanie wprowadzony na rynek bez bez uaktualnienia do Android 13 po wyjęciu z pudełka i z baterią 5,000mAh. Ten pakiet, jeśli Appuals okazać dokładne, rozpocząć w € 250-300 (~US$ 249-299) zakres raz seria 10 zaczyna trafić do Europy, wydarzenie, które może spaść na początku 2023, jeśli nie nawet wcześniej

Kup Realme 9 na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > Realme 10 4G jest hypowany jako lider klasy Helio G99 przed premierą smartfona
Deirdre O'Donnell, 2022-10-31 (Update: 2022-10-31)