Notebookcheck Logo

Prezentacja Cyrusher CES 2024 obejmie premierę deskorolki elektrycznej pierwszej generacji

Elektryczna deska snowboardowa Cyrusher. (Źródło: Cyrusher)
Elektryczna deska snowboardowa Cyrusher. (Źródło: Cyrusher)
Cyrusher ogłosił, że zamierza przenieść swój sprzęt e-mobilności jeszcze dalej poza e-rowery na targach CES 2024, prezentując swoją pierwszą równie elektryczną deskorolkę. OEM zademonstruje również zelektryfikowane deski surfingowe, a nawet deski snowboardowe podczas imprezy w Las Vegas, chociaż zaprezentowana zostanie również linia "profesjonalnych rowerów elektrycznych z grubymi oponami".
Business E-Mobility Gadget Sports / e-Sports

Coraz bardziej popularna marka e-mobilności Cyrusher ogłosiła, że wybiera się na CES 2024 ze swoją najnowszągrubą oponą rowerami elektrycznymi. Obejmują one nowy rower biegowy dla dziecireklamowany jako "znaczący" dodatek do gamy produktów OEM, któremu przypisuje się "wspieranie uczestnictwa w kolarstwie wśród młodych rowerzystów".

Mogą do niego dołączyć nowe modele dla dorosłych, takie jak nowy Hurricane na targach CES 2024. To nie wszystko Cyrusher zamierza jednak zaprezentować podczas wystawy. Wygląda na to, że najnowsza elektryczna deska surfingowa a także jej silnik o mocy 3000 W i zasięgu ~15 kilometrów (km) snowboard.

Te gadżety mają odblokować "swobodę odkrywania różnorodnych terenów i fal" i robić to z prędkością około 50 km na godzinę (~ 31 mph), w przeciwieństwie do wielu e-rowery. Cyrusher zapewnia, że jeszcze bardziej "zrewolucjonizuje mobilność osobistą", wprowadzając swoją inauguracyjną elektryczną deskorolkę elektryczną aby do nich dołączyć.

Wszystkie te "ekscytujące i innowacyjne" gadżety będą prezentowane na stoisku #10063 w Las Vegas Convention Center od 9 do 12 stycznia 2024 roku.

Kup stojak rowerowy z dwoma trybami (poziomym/pionowym) na Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Prezentacja Cyrusher CES 2024 obejmie premierę deskorolki elektrycznej pierwszej generacji
Deirdre O'Donnell, 2023-12- 2 (Update: 2023-12- 2)