Notebookcheck Logo

Poco F5 zbliża się do premiery, ponieważ specyfikacja Poco X5 i Poco X5 Pro wycieka do sieci

Następca Poco X4 Pro nadchodzi. (Źródło: Poco)
Następca Poco X4 Pro nadchodzi. (Źródło: Poco)
Poco ma pełne ręce roboty z wieloma premierami smartfonów w pracach. Po pierwsze, marka jest ustawiony na debiut serii Poco X5 wkrótce, z szczegóły obu telefonów teraz surfowania w dzikim. W ciągu kilku miesięcy, chociaż, Poco F5 przybędzie jako najnowszy wpis w popularnej linii Poco sub-premium.
Android Chinese Tech Leaks / Rumors Smartphone

Poco rozpoczęło kampanię teaserową dla Poco X5 seria. Zarówno Poco X5 i Poco X5 Pro mają zostać uruchomione wkrótce, i wydaje się, że Poco F5 może nie być daleko od swojej premiery, jak również, jeśli nowy raport jest cokolwiek, aby przejść.

Według Mukul Sharma, the Poco F5 jest teraz w produkcji. Podobno Xiaomi rozpoczął teraz seryjną produkcję następcy Poco F4, z telefonem ustawionym do uruchomienia na różnych rynkach europejskich i azjatyckich. Podczas gdy źródło jest zazwyczaj wiarygodne, linia czasowa między postami takimi jak ten i rzeczywistą premierą urządzenia zazwyczaj waha się od dwóch do czterech miesięcy. To biorąc pod uwagę, jest prawdopodobne, że Poco F5 uruchamia około kwietnia lub maja.

Seria Poco X5 zadebiutuje jednak dużo wcześniej, ponieważ Poco rozpoczęło już kampanię teaserową dla Poco X5 i Poco X5 Pro. Według słów na linii papilarnej, Poco X5 będzie rebadged Redmi Note 12, podczas gdy Poco X5 Pro będzie rebranded Redmi Note 12 Pro Speed Edition. To jest potwierdzone przez wcześniejsze raporty i sugeruje Snapdragon 695 dla modelu waniliowego i Snapdragon 778G dla Poco X5 Pro.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Poco F5 zbliża się do premiery, ponieważ specyfikacja Poco X5 i Poco X5 Pro wycieka do sieci
Ricci Rox, 2023-01-16 (Update: 2023-01-16)