Notebookcheck Logo

Pełny cennik OnePlus Open i szczegółowe oferty przedsprzedaży

OnePlus zdecydował się sprzedawać OnePlus Open w 25 krajach. (Źródło zdjęcia: OnePlus)
OnePlus zdecydował się sprzedawać OnePlus Open w 25 krajach. (Źródło zdjęcia: OnePlus)
OnePlus ogłosił, że jego debiutancki składany smartfon będzie dostępny na 25 europejskich rynkach, w tym w Wielkiej Brytanii. OnePlus Open będzie sprzedawany za 1799 euro w większości strefy euro i 1599 funtów w Wielkiej Brytanii. Firma przedstawiła również różne oferty premierowe, w tym bezpłatne wkładki douszne i rabaty na inne produkty.
Android OnePlus Smartphone Launch

OnePlus Open pojawił się na całym świecie, jego podejście do Oppo Find N3. Chociaż wydaje się, że ten ostatni otrzymał ograniczoną międzynarodową wersję, OnePlus próbuje przejąć hegemonię Samsunga Galaxy Z Fold5 na większej liczbie rynków. Dla porównania, osobno przedstawiliśmy przegląd specyfikacji sprzętowych OnePlus Open, które mniej więcej odpowiadają tym zOppo Find N3.

Na podstawie informacji o uruchomieniu OnePlus planuje zaoferować Open w 25 krajach europejskich: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Norwegia i Wielka Brytania.

(Źródło zdjęcia: OnePlus)
(Źródło zdjęcia: OnePlus)

Krótko mówiąc, OnePlus Open będzie sprzedawany w cenie 1799 euro na większości rynków strefy euro, wszystkie z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci masowej. OnePlus pobierze jednak 1 849 euro za słuchawkę we Francji, Włoszech i Hiszpanii, 1 899 euro w Chorwacji, Grecji, Portugalii, Słowacji i Słowenii. Dla porównania, OnePlus Open kosztuje 1 599 GBP w Wielkiej Brytanii oraz 749 999 HUF, 13 999 DKK, 21 999 SEK i 21 999 NOK odpowiednio na Węgrzech, w Danii, Szwecji i Norwegii.

Od dziś OnePlus Open jest dostępny w przedsprzedaży z bezpłatną parą słuchawekOnePlus Buds Pro 2i 10% zniżki dla studentów. Ponadto OnePlus zapewni "ofertę płatności w 3" dla Francji, Włoch, Irlandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Proszę pamiętać, że oferta ta zmieni się od 27 października na bezpłatną parę OnePlus Buds Pro 2R, a także tę samą 10% zniżkę dla studentów i ofertę "zapłać za 3". Ponadto wszystkie zamówienia OnePlus Open będą objęte 10% rabatem naOnePlus Padi 30% zniżki na OnePlusBuds Pro 2nord Buds 2 i Buds Pro 2R.

Aktualizacja

OnePlus potwierdził teraz, że Open będzie sprzedawany w USA za 1699 USD przed opodatkowaniem.

Proszę kupić OnePlus 11 5G na Amazon

(Źródło zdjęcia: OnePlus)
(Źródło zdjęcia: OnePlus)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 10 > Pełny cennik OnePlus Open i szczegółowe oferty przedsprzedaży
Alex Alderson, 2023-10-20 (Update: 2023-10-20)