Notebookcheck
laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2012 05 > Packard Bell EasyNote LV i TV z Ivy Bridge

Packard Bell EasyNote LV i TV z Ivy Bridge

Na Wyspach pojawiły się Packard Belle z serii TV i LV, które posiadają na wyposażeniu procesory Ivy Bridge.

Packard Bell dołączył do producentów, którzy mają w ofercie sprzęt wykorzystujący najnowsze podzespoły, w tym i procesory Intel Ivy Bridge.

Na początek będą to dwie serie notebooków EasyNote o symbolach zaczynających się od liter LV (17,3", 1600 x 900 pikseli, GF GT 630M) i TV (15,6", 1366 x 768 pikseli, GF GT 620M). Tradycyjnie dla PB, marki Acera, mają prezentować równowagę pomiędzy wzornictwem, wydajnością (oba obsługują Nvidia Optimus) a atrakcyjną ceną.

Nowością jest nawiązanie do natury i nadanie dobrze już znanym kolorom obudowy nazw: Red Garnet, Moonstone White oraz Ebony Black. Wstawki z bambusa znalazły się na zewnętrznych pokrywach oraz na powierzchni znajdującej się pod nadgarstkami użytkownika.

Pojemność dysków twardych wynosić ma do 2 TB włącznie. W zestawie są dwa złącza USB 3.0, wyjście HDMI i czytnik kart pamięci 5 w 1. 

Na obudowie wydzielono przycisk otwierający wybrane serwisy internetowe (Facebook, Twitter, YouTube, Flickr), a w ramach preinstalowanego oprogramowania znalazły się Adobe Photoshop Elements i Nero Essentials 10. Dostępne są też przyciski do regulacji poziomu głośności, uruchamiający odtwarzanie muzyki oraz wyłącznik WiFi.

Standardowy akumulator pozwala na maksimum pięć godzin pracy na jednym ładowaniu.

Packard Bell LV i TV do trafią sklepów w czerwcu i będą kosztować nie mniej niż 500 euro (równowartość 2100 zł).

Źródło: Notebook Italia

Packard Bell EasyNote LV i TV
Packard Bell EasyNote LV i TV

 

> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2012 05 > Packard Bell EasyNote LV i TV z Ivy Bridge
7. sierpnia 2016

 

Please share our article, every link counts!
C04:11 12.07