Notebookcheck Logo

Optoma wypuszcza nowy projektor 4K do domowej rozrywki

Projektor Optoma Photon Life PK31 (na zdjęciu) jest już dostępny. (Źródło zdjęcia: Optoma)
Projektor Optoma Photon Life PK31 (na zdjęciu) jest już dostępny. (Źródło zdjęcia: Optoma)
Projektor Optoma Photon Life PK31 jest już dostępny w krajach na całym świecie. Jest to jeden z trzech nowych modeli marki, wszystkie przeznaczone do użytku domowego. Jest to urządzenie 4K ze stosunkowo podstawowymi funkcjami, takimi jak źródło światła LED RGB, zintegrowany głośnik i pojedynczy port HDMI.
Home Theater Launch

Optoma wprowadziła na rynek projektor do domowej rozrywki Photon Life PK31 w krajach na całym świecie. Model ten plasuje się pomiędzy dwoma innymi niedawno wydanymi urządzeniami marki, a mianowicie PH31 i PK32.

Photon Life PK31 to projektor 4K DLP wyświetlający obraz o przekątnej do 150 cali i współczynniku projekcji 1,5-1,65:1. Narzędzia do poprawy jakości obrazu obejmują 1,1-krotny zoom ręczny i automatyczną pionową korekcję geometrii obrazu. Natywne proporcje obrazu to 16:9, choć dostępna jest również opcja 4:3, a sam model reklamowany jest jako oferujący kontrast na poziomie 200 000:1. Ponadto, źródło światła 3 LED zapewnia jasność do 900 ISO lumenów, co sprawia, że nie nadaje się do użytku w jaśniejszych pomieszczeniach. Oczekuje się, że będzie działać do 30 000 godzin i jest opisywany jako "praktycznie bezobsługowy".

Warto zauważyć, że użytkownicy Optoma Photon Life PK31 będą musieli korzystać z TV Stick lub TV Box, aby uzyskać dostęp do aplikacji streamingowych. Można go podłączyć za pomocą portu HDMI 2.0, a także gniazda audio 3,5 mm i zintegrowanego głośnika 5 W.

W Stanach Zjednoczonych projektor Optoma Photon Life PK31 można zamówić w przedsprzedaży na stronie B&H Photo w cenie $1,099.00. Klienci w Europie mogą nabyć ten model w sklepach takich jak Richer Sounds i Coolblue w cenie odpowiednio 699,00 GBP i 667,90 EUR.

Projektor Optoma Photon Life PK31. (Źródło obrazu: Optoma)
Projektor Optoma Photon Life PK31. (Źródło obrazu: Optoma)
Please share our article, every link counts!
Mail Logo
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2025 10 > Optoma wypuszcza nowy projektor 4K do domowej rozrywki
Polly Allcock, 2025-10- 4 (Update: 2025-10- 4)