Notebookcheck Logo

OnePlus potwierdza wyposażenie OnePlus 12R w największą baterię, jaką kiedykolwiek umieścił w telefonie

Potwierdzono, że OnePlus 12R jest wyposażony w baterię o dużych rozmiarach (źródło obrazu: OnePlus)
Potwierdzono, że OnePlus 12R jest wyposażony w baterię o dużych rozmiarach (źródło obrazu: OnePlus)
OnePlus 12R zadebiutuje na arenie międzynarodowej 23 stycznia wraz z flagowym OnePlus 12. Na kilka dni przed premierą firma rozpoczęła kampanię teaserową. Dzięki temu marka powoli ujawnia kluczowe specyfikacje telefonu, a w najnowszej rundzie teaserów potwierdziła specyfikację baterii urządzenia.
Android Smartphone

OnePlus 12R ma zostać wprowadzony na rynek 23 stycznia. Będzie on maszerował poza rynkiem chińskim wraz z OnePlus 12. Na kilka tygodni przed międzynarodowym debiutem firma ujawnia niektóre specyfikacje urządzenia. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że telefon będzie wyposażony w Snapdragon 8 Gen 2, do 16 GB pamięci LPPDR5X RAMi wyświetlacz 1.wyświetlacz 5K BOE.

Teraz OnePlus ujawnił, że wyposażył 12R w największą baterię, jaką kiedykolwiek miał telefon OnePlus. Mówiąc dokładniej, firma potwierdziła, że nadchodzący telefon ma baterię o pojemności 5500 mAh. Pojemność ta jest o około 2% większa niż bateria znajdująca się w najnowszym flagowcu marki i powinna zaowocować dobrymi statystykami czasu pracy na ekranie.

Ponadto OnePlus potwierdził, że 12R ma wyświetlacz LTPO 4.0. Jest on zdolny do pracy w szerokim zakresie częstotliwości odświeżania, w tym 90 Hz i 72 Hz. Jeśli chodzi o ochronę, firma pokryła ekran szkłem Gorilla Glass Victus 2 ochrona.

Więcej specyfikacji OnePlus 12R powinno zostać potwierdzonych, gdy firma wypuści dziś OnePlus Ace 3. Dla tych, którzy się zastanawiają, Ace 3 jest w zasadzie chińską wersją 12R. Tak więc, wraz z tą odsłoną, powinniśmy poznać wszystkie szczegóły urządzenia.

Proszę kupić OnePlus Open od Amazon

Informacje o baterii i ekranie 12R (źródło obrazu: OnePlus)
Informacje o baterii i ekranie 12R (źródło obrazu: OnePlus)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 01 > OnePlus potwierdza wyposażenie OnePlus 12R w największą baterię, jaką kiedykolwiek umieścił w telefonie
Abid Ahsan Shanto, 2024-01- 4 (Update: 2024-01- 4)