Notebookcheck Logo

OnePlus Nord Buds 2 są oficjalnie w drodze

Nord Buds 2 pojawią się już wkrótce. (Źródło: OnePlus)
Nord Buds 2 pojawią się już wkrótce. (Źródło: OnePlus)
Najnowszy teaser OnePlus Nord Launch Event zawiera ciekawe jajko wielkanocne: teaser dotyczący Buds drugiej generacji dla ekosystemu urządzeń tej serii. Mogą lub nie mogą zadebiutować wraz z nadchodzącym smartfonem CE 3 Lite, jednak zostały ujawnione jako posiadające zaktualizowane podejście do projektu ich poprzednika. Uważa się, że Nord Buds 2 zadebiutują również z redukcją szumów i Bluetooth 5.3.
Accessory Audio OnePlus Wearable

OnePlus potwierdził, że charakterystyczne płaskie krawędzie design swojego mid-range TWS są w drodze powrotnej dla 2. albumu. Marka ujawniła, że nowe akcesoria audio będą dostępne w kolorze czarnym lub białym https://www.oneplus.com/ie/launch/nord-ce-3-lite-5g?/ a nie Pastel Lime jak do tej pory.

W związku z tym Nord Buds 2 rzeczywiście będą wyglądały bardzo podobnie do swoich pierwszorzędnych poprzednikówchociaż te jazzed up z nowych akcentów i co wydaje się być błyszczące wykończenie tym razem wokół. Te szczegóły wydają się w pełni potwierdzają przecieki wskazujące, że okażą się one być globalne wersje OnePlus' Ace Buds na ich premierę w domu.

W takim przypadku potencjalni nabywcy mogą być w stanie "Get in the Groove" z nowymi funkcjami brakujących od inauguracyjnych Nord Buds. W związku z tym, to wydarzenie może, ale nie musi, przypadać na 4 kwietnia 2023 roku, w połączeniu z debiutem Nord CE 3 Lite. Podobnie jak ten nadchodzący smartfon, Buds 2 są hyped jako wyłączne do albo Europy lub Indii w czasie pisania.

Kup Nord N20 5G na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > OnePlus Nord Buds 2 są oficjalnie w drodze
Deirdre O'Donnell, 2023-03-24 (Update: 2023-03-24)