Notebookcheck Logo

One UI 5: Samsung chce zakończyć rollout aktualizacji Android 13 w przyszłym miesiącu, dwa miesiące przed terminem

Rollout One UI 5 trafił do tej pory na blisko dwa tysiące urządzeń. (Źródło obrazu: Samsung)
Rollout One UI 5 trafił do tej pory na blisko dwa tysiące urządzeń. (Źródło obrazu: Samsung)
Według oficjalnego harmonogramu aktualizacji Samsunga, wiele urządzeń pozostanie na Android 12 do początku 2023 roku. Jednak wiceprezes firmy nakreślił teraz plany zmiany sytuacji i zakończenia przed końcem roku.
Android Galaxy S Software

W ostatnich latach, Samsung wziął swój czas z aktualizacją swojego mobilnego stosu produktów do nowych wersji Android, choć nie w tym samym stopniu, co lubi LG. W zeszłym miesiącu Harmonogram wydania One UI 5 sugerował, że tak będzie również w przypadku Android 13, z Samsungiem dającym sobie czas do lutego 2023 roku, aby skończyć z Galaxy A03, Galaxy A03s i Galaxy A04s.

Do tej pory Samsung trzymał się swojego harmonogramu, choć przyniósł One UI 5 do kilku urządzeń miesiąc wcześniej. Na przykład, aktualizacja oparta na Android 13 dotarła już do Galaxy Z Flip3 oraz Galaxy Z Fold3, wraz z Galaxy S20 FE i Galaxy S21 FE. Według Sally Hyesoon Jeong, wiceprezes Android Framework R&D w Samsungu, firma planuje przyspieszyć rollout One UI 5 nawet o dwa miesiące.

Rozmawiając z "SamMobile, wiceprezes wyjaśnił, że Samsung stawia teraz na pierwszym miejscu szybkość podczas dystrybucji dużych aktualizacji OS, zachowując jednocześnie niezawodność. Ostatnie Galaxy Problemy z serią Watch4 sugerują, że Samsung powinien przechylić się do tego ostatniego więcej niż poleganie na prędkości, z ostatnią aktualizacją trwale cegły Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic jednostek za każdym razem, gdy ponownie uruchomić. Jeśli Samsung zdoła zaktualizować wszystkie kwalifikujące się urządzenia do One UI 5 do końca przyszłego miesiąca, to będzie jednym z pierwszych Android OEMs, aby to zrobić, oprócz Google.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > One UI 5: Samsung chce zakończyć rollout aktualizacji Android 13 w przyszłym miesiącu, dwa miesiące przed terminem
Alex Alderson, 2022-11-24 (Update: 2022-11-24)