Notebookcheck Logo

OPPO Find X6 Pro wsparty, by pokonać Xiaomi 13 Pro pod względem wydajności peryskopowego obiektywu zoomu

Urządzenie "Xiaomi 13 Pro" na wolności. (Źródło: TechGoing)
Urządzenie "Xiaomi 13 Pro" na wolności. (Źródło: TechGoing)
Xiaomi 13 Pro jest teraz tipped do uruchomienia z obiektywem peryskopowym zoom dla jednego z aparatów, mimo że jego poprzednik przegapił tę technologię. Jednak OPPO również podobno przywróciło to samo do swojego Find X6 Pro. Z 2 rzekomo nadchodzących top-end Android smartfonów, ten drugi ma być lepszy pod tym względem.
5G Android Leaks / Rumors Software Smartphone

Zarówno Xiaomi jak i OPPO mogły zaskoczyć niektórych fanów fotografii mobilnej, pozostawiając zaawansowane peryskopowy zoom z ich odpowiednich 12 i Find X5 flagowych smartfonów Android w 2022 roku. Jednak obaj producenci OEM są najwyraźniej teraz gotowi do wzięcia broni w tej konkretnej arenie dla swoich urządzeń premium następnej generacji.

Dlatego też może nie być zbyt długo przed 13- i Znajdź X6-z takim rodzajem tylnego aparatu pojawią się. Wybitny leaker Digital Chat Station teraz intimates, że to rzeczywiście jest to, choć specyfikacja jest zarezerwowana dla wariantów Pro w obu przypadkach

Perspektywa może postawić na X6 Pro w bezpośrednim starciu z 13 Pro - nie wspominając o nowym Vivo X90 Pro+ - ponieważ oba urządzenia mają również zadebiutować z najnowocześniejszymi 1-calowy aparaty główne pod koniec 2022 lub na początku 2023 roku. Największe szanse na wyjście bez szwanku może mieć jednak ten pierwszy.

Xiaomi jest teraz tipped polegać na "nowy algorytm", aby zapewnić jakość obrazu poprzez jego nowy moduł peryskopu, podczas gdy OPPO będzie najwyraźniej polegać na sprzęcie sam dla "bardziej imponujące" wydajność. To może składać się z 1/1,5-calowego czujnika jako podstawy dla nowego super-zoom aparat.

Kup Xiaomi 12T na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > OPPO Find X6 Pro wsparty, by pokonać Xiaomi 13 Pro pod względem wydajności peryskopowego obiektywu zoomu
Deirdre O'Donnell, 2022-11-27 (Update: 2022-11-27)