Notebookcheck Logo

Nvidia 368.81 WHQL

Tempo opracowywania coraz to nowych sterowników nie spowalnia. Nvidia wydała właśnie te oznaczone numerem 368.81 z certyfikatem WHQL.

Tradycyjnie sterowniki optymalizują działanie najnowszych gier, które dopiero co trafiły do sprzedaży. Nvidia nie ograniczyła się do ich wyliczenia z nazwy, więc korzyść z instalacji tych sterowników może mieć też wpływ na dopiero nadchodzące tytuły.

Kolejna kwestia to dopieszczanie użytkowników sprzętu VR (Virtual Reality) oraz związanego z nim oprogramowania. Chodzi o gry i aplikacje prezentujące możliwości technologii - Nvidia VR Funhouse, Everest VR, Obduction, Raw Data i The Assembly.

Nowością jest także obsługa technologii Ansel (filtry rodem z Photoshopa połączone z oglądaniem sceny w zakresie 360°), którą można przetestować w Mirror’s Edge Catalyst.

Każdy, kto ma chęć sprawdzić różnicę w działaniu starych i nowych sterowników, powinien się udać na stronę internetową producenta. Sterowniki pod Windows 10, wraz ze stosownym komentarzem, znajdują się w tym miejscu (plik instalatora ma ponad 340 MB).

Źródło: TechPowerUp

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
Sylwester Cyba, 2016-07-15 (Update: 2016-07-15)