Notebookcheck Logo

Nubia Z50 oficjalnie ma zadebiutować jako nowy flagowy smartfon napędzany Snapdragonem 8 Gen 2 Android w grudniu 2022 r

Nubia zaczyna rzucać światło na model Z50. (Źródło: Nubia)
Nubia zaczyna rzucać światło na model Z50. (Źródło: Nubia)
Nubia ogłosiła, że jej odpowiedź na nowe smartfony Android takie jak Motorola Moto X40 zostanie wprowadzona przed końcem 2022 roku. OEM jest również strzelanie do plotek urządzeń, takich jak Xiaomi 12S Ultra z zaktualizowanej technologii tylnej kamery dla nadchodzącego Z50. Jest również twierdził, że ma RAM i wewnętrzne spekulacje pamięci, aby dopasować swoje nowe top-end silicon
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Storage

Nubia wyznaczyła zaskakująco wczesną datę premiery debiutu flagowego smartfona nowej generacji Android z nowym Snapdragon 8 Gen 2 procesorem. OEM ujawnił również, że to urządzenie (które, co dziwne, wydaje się nazywać Z50, mimo że jego poprzednik to Z40 Pro) rzuci wyzwanie m.in Xiaomi 13 oraz iQOO 11 dzięki najnowocześniejszym LPDDR5X RAM i pamięć masową z najnowszym UFS 4.0 spec.

Niektóre nadchodzące urządzeń mobilnych związanych z podobnymi urządzeniami klasy premium, mają szansę wejść na rynek z najwyższym 1-calowy główne tylne kamery dostępne dla smartfonów. Nubia nie potwierdziła, że Z50 będzie jednym z nich, chociaż twierdzi, że jego "nowy niestandardowy system optyczny", skutkujący potencjalnie ulepszonym 35mm obiektyw w porównaniu do tego w Z40 Pro, może uchwycić jeszcze więcej światła niż te niezwykle duże czujniki.

Dlatego też może to być np Nubia's sposób na zrekompensowanie braku jednego w Z50. Zostanie to potwierdzone lub zaprzeczone podczas premiery, która oficjalnie odbędzie się kilka dni po premierze Motoroli Moto X40 na 19 grudnia, 2022.

Kupić RedMagic 7 na Amazon

Nubia reklamuje Z50 jako giganta w dziedzinie aparatów fotograficznych, a także bestię wydajności. (Źródło: Nubia)
Nubia reklamuje Z50 jako giganta w dziedzinie aparatów fotograficznych, a także bestię wydajności. (Źródło: Nubia)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Nubia Z50 oficjalnie ma zadebiutować jako nowy flagowy smartfon napędzany Snapdragonem 8 Gen 2 Android w grudniu 2022 r
Deirdre O'Donnell, 2022-12-13 (Update: 2022-12-13)